9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

У Києві відремонтують не менше 300 кілометрів доріг у 2018 році

Київ в поточному році не буде знижувати темпи оновлення дорожнього покриття. До кінця року в місті планують відремонтувати як мінімум 300 км доріг і проїздів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

“Однозначно ми не повинні зменшувати темпів ремонту доріг. Дороги нам дісталися “у спадок” в жахливому стані, деякі не ремонтувалися по 20-30 років. Нагадаю, в 2016 році ми відремонтували 200 км доріг, а в 2017 році – 300 км. І як мінімум 300 км доріг ми плануємо відремонтувати цього року”, – цитують в КМДА мера столиці Віталія Кличка.

Міський голова зазначив, що з такими темпами ремонту вулично-дорожнього покриття за два-три роки Київ буде відповідати європейським стандартам якості доріг.

Мер також зазначив, що столична влада контролює якість нового дорожнього покриття і ефективність використання підрядником коштів при проведенні ремонтних робіт. Також він нагадав, що підрядники дають гарантію на нові дороги – 5 років.

Уже навесні, при сприятливих погодних умовах, будуть продовжені роботи на вулицях Теліги, Сім’ї Кульженко (колишня Петра Дегтяренка), Алма-Атинській з шляхопроводом через трамвайні колії, Володимирській, Набережному шосе, транспортних розв’язках на перетині просп. Комарова та вул. Гавела.

Крім того, в 2018 році планується капітальний ремонт бульвару Вернадського, проспекту Тичини, Бандери і Палладіна, Дарницької площі, вулиць Академіка Туполєва, Заболотного, Довженко, Федорова, моста Метро через Русанівську протоку та багатьох інших об’єктів.

ДжерелоЦТС
АвторЦТС

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають