9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

У Києві Укрпошта відкрила перше відділення нового формату

Перше відділення в оновленому форматі Укрпошти 03150 вже почало працювати у Києві, повідомляє прес-служба Укрпошти

У ньому обслуговують клієнтів за електронною чергою, консультації відвідувачам надає адміністратор, окремо надаються поштово-логістичні та фінансові послуги, реалізовані додаткові сервіси.

blank
Відділення Укрпошти

В експериментальному відділенні запроваджено принцип багатофункціональності операційних вікон — у одного працівника можна отримати і консультацію, і відправити лист чи посилку, і здійснити платежі. Відділення розділено на дві зони: в одній — можна отримати поштові послуги, в іншій — фінансові.

blank
Відділення Укрпошти

Для зручності клієнтів, які замовляють товари через Інтернет, організовані столи для огляду посилок, перевірки дрібної побутової техніки. А якщо цей товар — одяг або взуття, їх можна одразу перевірити у примірочній.

Сучасна електронна система управління чергою дозволить вдосконалювати роботу операторів та постійно мати зворотний зв’язок від клієнтів, а також дасть статистику часу, який потрібно на одну операцію, скільки годин працював оператор, як довго перебував у відділенні клієнт та інше. До того ж, кожен з відвідувачів відділення може залишити свій відгук — чи задоволений він наданим сервісом.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають