9.5 C
Alba Iulia
Середа, 7 Грудня, 2022

У Києві почалася реконструкція Шулявського шляхопроводу

У столиці будівельники почали підготовку до обіцяної масштабної реконструкції Шулявської розв’язки.

Як повідомили в прес-службі Київської міськдержадміністрації з посиланням на заступника глави відомства Д.Давтяна, на шляхопроводі почався перенесення інженерних мереж для його часткового перекриття в найближчі дні. У відомстві зазначили, що терміни початку ремонту неодноразово переносилися. Але роботи, нарешті, почалися: на мосту працюють фахівці та займаються інженерними магістральними мережами об’єкта.

Вже з завтрашнього дня в організацію дорожнього руху будуть внесені зміни. Після цього за планом буде здійснено обмеження пересування всіх видів транспорту по мосту, пояснив заступник голови КМДА. Що відповідає за ремонт шляхопроводу КП «Дирекція дорожньо-транспортних об’єктів Києва» роз’яснила, що підготовка на мосту буде вестися етапами.

Перш за все, відбудеться перенесення мереж, потім – розбір тротуарних консолей і огорож з демонтажем освітлення. В ході робіт буде закриватися по 1-й смузі руху з метою уникнення заторів. Пізніше, на етапі розбирання самого об’єкта реконструкції, він буде повністю перекритий. Однак точна дата повного блокування руху на ділянці поки невідома.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають