9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

У Харкові капітально відновили спортшколу ХТЗ

 • Цього року в легкоатлетичному манежі школи ХТЗ замінили спортивне покриття, встановили огорожу інженерних комунікацій уздовж стін, відновили вхідну групу та встановили освітлення боксерських рингів.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на  повідомлення на сайті Харківської облдержадміністрації.

  З результатом ремонтних робіт, проведених у спорткомплексі в цьому році, ознайомилася голова ХОДА Юлія Світлична.

  “Спортивна школа ХТЗ – одна з найбільших спортивних шкіл в Україні, у ній навчаються близько 1000 спортсменів. Багато років до неї не було уваги з боку держави, тому її приміщення перебували у вкрай поганому стані. Другий рік поспіль ми ремонтуємо комплекс, і зараз у закладі – повністю нове обличчя. Тут можуть проводитись змагання, а спортсмени можуть навчатися в хороших сучасних умовах”, – зазначила Світлична.

  Капітальне відновлення школи розпочалося у 2017 році. Тут було розпочато ремонт легкоатлетичного манежу (замінена внутрішня система опалення, відремонтовано покрівлю, відновлені внутрішні приміщення манежу – роздягальні, душові, вестибюль і фойє, кабінети). Також капітально відремонтовано адміністративний корпус зі спортивними залами настільного тенісу та боксу, мала зала боксу та важкої атлетики.

  Цього року в легкоатлетичному манежі замінили спортивне покриття, встановили огорожу інженерних комунікацій уздовж стін манежу, відновили вхідну групу та встановили освітлення боксерських рингів. Також тут встановлено п’ять тепловентиляторів і бойлер для забезпечення манежу гарячою водою, виконано декоративне освітлення фасаду манежу.

  Крім того, другий рік поспіль у школі оновлюють інвентар. За словами директора школи Леоніда Задорожного, в цьому році нове обладнання отримали спортсмени всіх 18 видів спорту, представлених у школі, – на загальну суму майже 2 млн грн.

  Тільки таким системним повинен бути підхід до відновлення спортивної інфраструктури, підкреслила голова ХОДА.

  “Робимо все, щоб наближати спорт до всіх бажаючих створювати якісні умови для спортсменів. Системно будуємо нові об’єкти і відновлюємо вже існуючу спортивну інфраструктуру в області. На наступний рік запланували будівництво фізкультурно-оздоровчих комплексів, ремонт басейнів, відкриття спортивних майданчиків, реконструкцію стадіонів. Будемо закуповувати нове обладнання, а також вводити регіональні стипендії, щоб стимулювати і видатних, і початківців спортсменів на нові звершення”, – розповіла керівник області.

  Перебуваючи у спортивній школі, Світлична передала державну нагороду – орден за заслуги ІІІ ступеня – директору Леоніду Задорожному, а також відзнаки ХОДА співробітникам установи.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами...

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Уряд вказав джерела фінансування космічної системи «Січ-2-1»

  Уряд вказав джерела фінансування для створення космічної системи «Січ-2-1» в інтересах українських структур і відомств.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Морська охорона ремонтує черговий сторожовий катер «Гриф» на Азовському морі

  Маріупольський загін Морської охорони Державної прикордонної служби України оголосив про закупівлю послуг з ремонту катера «Гриф».Передає Національний Промисловий Портал з...

  Збройні сили України замовили близько десятка модернізованих БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу

  Збройні сили України замовили близько десятка спеціалізованих бронетягачів БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу. Про плани з цьогорічного виконання замовлень Міноборони кореспондентам АрміяInform...

  Харків домовляється про виробництво турецьких автобусів Karsan

  У Харкові було підписано Меморандум про наміри співробітництва між Харківською міською радою та турецькою компанією з виробництва автобусів Karsan.

  Спеціалісти КНУ імені Тараса Шевченка сприятимуть розвитку регіонів та ОТГ

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка займатиметься освітнім розвитком об’єднаних територіальних громад України. Таку домовленість було затверджено в рамках підписання Меморандуму про співпрацю Університету...

  В Україні легалізували виробництво та продаж медичного канабісу

  Кабінет міністрів ухвалив постанову, згідно з якою деякі медпрепарати на основі канабісу більше не входять до переліку наркотичних засобів.

  Зараз читають

  У японському місті Нагоя відкрили першу українську недільну школу

  У японському місті Нагоя відкрили першу українську недільну школу. Також це перший такий навчальний заклад у Японії,...

  “Київпастранс” оголосив автобусний тендер на понад 18 мільйонів євро

  КП "Київпастранс" в рамках проєкту Міський пасажирський транспорт оголошує тендер на закупівлю дизельних автобусів за кошти Європейського...

  Морська охорона ремонтує черговий сторожовий катер «Гриф» на Азовському морі

  Маріупольський загін Морської охорони Державної прикордонної служби України оголосив про закупівлю послуг з ремонту катера «Гриф».

  Представлено візуалізацію проєкту нової української важкої БМП «Вавілон»

  З’явилась візуалізація проєкту української важкої БМП «Вавілон», що розробляється ТОВ «Інженерна група «Арей» за державним оборонним замовленням...