9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

У Ізмаїльському порту почали роботи з експлуатаційного днопоглиблення

З метою підтримки оголошених глибин, на підставі результатів сезонних промірів, Адміністрація морських портів України в другій декаді червня, відразу після завершення нересту, почала експлуатаційне днопоглиблення в акваторії морського порту Ізмаїл.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Роботи здійснюються флотом філії “Днопоглиблювальний флот” – земкараваном “Євген Колодочка” в складі земснаряда “Євген Колодочка”, буксира-штовхача “Айдар”, буксира “Створ” і двох несамохідних шаланд.

“Роботи були заплановані ще в кінці минулого року, коли був завершений ремонт суден каравану і стало можливим як його залучення, так і оптимізація операційних витрат АМПУ. Останнє особливо актуально для портів з недостатнім рівнем вантажоперевалки. Днопоглиблення почалося на найбільш проблемних ділянках акваторії – ділянках біля причалів 12-14 ВПК-2. Надалі земкараван продовжить роботи на ділянках входу в затони 90 км і 85 км річки Дунай. Земкараван відновлює глибини до позначки 4,5 м. Запланований обсяг днопоглиблення становить 250 000 куб. метрів ґрунту. Ми очікуємо зростання потенціалу порту”, – прокоментував керівник АМПУ Олександр Голодницький.

blank

На початку червня повідомлялося, що технічний флот Адміністрації морських портів України почав експлуатаційне днопоглиблення в акваторії Бузько-Дніпровсько-Лиманського каналу та Херсонського морського каналу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають