9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

У Горішніх Плавнях відкрили новий спортивний стадіон

У Горішніх Плавнях відкрили сучасний спортивний стадіон. Його збудували з нуля за півтора року на території спеціалізованих загальноосвітніх шкіл № 4 та № 5.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на інтернет-видання Полтавщина.

Горішні Плавні — один із найбільших промислових та культурних центрів Полтавської області. Тут працюють 4 загальноосвітніх школи та 3 спеціалізованих ЗОШ.

На території загальноосвітніх шкіл № 4 та № 5 збудували сучасний спортивний стадіон. Це результат співпраці міста, обласних депутатів та Державного Фонду Регіонального розвитку. 

Його будівництво розпочали 1,5 років тому. За цей час на пустому місці з’явилися футбольне поле площею 150 м на 70 м, волейбольний та баскетбольний майданчики, місце для гри у боча з урахуванням потреб дітей з інвалідністю та вуличні тренажери.

Поверхню стадіону підрядник залив суміщу із гумової крихти та клею. Тому вона монолітна та без щілин. З такого ж матеріалу поклали й плити на баскетбольному та волейбольному майданчиках. Спеціальне покриття травмобезпечне, пружне та не ковзає під ногами. 

За словами обласного депутата Андрія Пісоцького, це один з наймасштабніших об’єктів. 

“За останні 5 років не будувалося нічого подібного. Я пишаюся нашою спільною роботою. Сьогодні ми рухаємося в абсолютно правильному напрямку”, – зазначив Пісоцький.

На футбольному полі облаштували також освітлення та огорожу по всьому периметру стадіону. Реалізація такого масштабного для області проекту здійснена за кошти з обласного та міського бюджетів та ДФРР. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають