9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Квітня, 2021

У Херсонської області триває будівництво перевантажувальних терміналів компанії «НІБУЛОН» (фото)

 • У с. Біленьке Запорізької області та в м. Гола Пристань Херсонської області продовжується будівництво перевантажувальних терміналів з відвантаження зерна на річковий транспорт, на який з нетерпінням чекають аграрії вказаних і сусідніх областей.

  Підсумовуючи виробничі наради, що відбулися на будівельних майданчиках наприкінці минулого тижня за участі керівництва компанії «НІБУЛОН», її фахівців та представників підрядних організацій, О. Вадатурський зазначив, що на філії «Голопристанська» набагато краща ситуація зі зведенням невиробничих будівель (адміністративно-лабораторного корпусу, трансформаторної підстанції, їдальні і т.д.), а на філії «Хортиця» зі зведенням виробничих об’єктів (автомобілерозвантажувача, робочої вежі, завантажувальних галерей). Загалом будівництво сучасних автоматизованих підприємств йде за графіком. До 1 червня мають бути завершені всі будівельні роботи, далі черга за пусконалагоджувальними роботами та благоустроєм території.

  Варто зазначити, що спеціалісти компанії вивчили історичні документи, з’ясувавши до якого рівня максимально під час повеней піднімалася вода у Дніпрі у районі села Біленького Запорізької області. Для уникнення таких можливих неприємних ситуацій, що можуть завдати шкоди підприємству, рівень будівельного майданчика було піднято на 3 м вище рівня води. У Голій Пристані такої небезпеки немає,  тому тут значно менший об’єм робіт із благоустрою території.

  Наразі на будівельному майданчику в Голій Пристані добігають кінця оздоблювальні роботи в трансформаторній підстанції, їдальні,  адміністративно-лабораторному копусі. В останньому, до речі, виконує роботи київська організація «НК БУД», яка співпрацює з нашою компанією вперше, але зуміла приємно вразити своїми темпами виконання робіт та їх якістю генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» О. Вадатурського. Невдовзі сюди завезуть меблі та необхідне для роботи обладнання.

  Все технологічне транспортне обладнання, металоконструкції ємностей для зберігання зерна вже доставлено на будівельні майданчики. Отож спеціалісти приступили до їх монтажу та установки.

  Повним ходом на філії «Голопристанська йде і будівництво внутрішніх бетонних під’їзних шляхів, які набагато надійніші, ніж асфальтовані. Загалом їх тут буде близько 15 тис. м2, що рівно близько 5 км автомобільного шляху, така ж площа шляхів і на будівельному майданчику в Біленькому.

  «У Біленькому зробимо  дорогу від термінала до центральної вулиці і допоможемо капітально відремонтувати дорогу в селі і зробити тротуари… Окрім того,  ми також плануємо привести у належний стан паркову зону, що знаходиться біля нашого підприємства і Дніпра. Це буде зона відпочинку і для прилеглих сіл», – відмітив Олексій Опанасович.

  Щодо доріг у Голій Пристані генеральний директор провідного аграрного підприємства  в Україні додав, що капітальний ремонт шляху буде проведено від термінала до об’їзної дороги в Голій Пристані, що йде на Скадовськ.

  Неабияким показником якості доріг, що будує біля своїх підприємств «НІБУЛОН», є те, що на них досить часто у вечірній час збираються мотоциклісти і автомобілісти та влаштовують перегони. Відео з такими швидкісними змаганнями та запрошення щодо участі в них активно поширюються мережею інтернет.

  Вигоду від новозбудованих НІБУЛОНівських перевантажувальних терміналів матимуть не тільки місцеві жителі (адже це нові робочі місця з гідною заробітною платою та соціально відповідальний підхід інвестора до вирішення проблем населення), а й аграрії, які від скорочення плеча перевезень сільськогосподарської продукції, заощаджуватимуть як власні кошти, так і кількість необхідних для транспортування вирощеного зерна вантажівок.

  «Економія для сільгосптоваровиробників становитиме близько 300-400 грн, більше 10-15 доларів США на одній тонні, тож виробник, який раніше здавав зерно в Миколаїв чи Одесу, отримуватиме більше обігових коштів.  Це якраз те, заради чого ми будуємо ці підприємства. Це мінімізація знаходження автотранспорту на шляхах, зменшення кількості автомобілів кожного регіону в 3-4 р., і плеча перевезень.  Від цього виграють всі учасники зернового ринку і місцеві жителі», – підкреслив очільник «НІБУЛОНа».

  Щодо пасажирських перевезень, які на сьогодні активно обговорюються в інтернет-просторі, Олексій Опанасович запевнив, що він особисто і голова Херсонської ОДА А. Гордєєв роблять все можливе, аби якнайшвидше втілити регулярні перевезення річками у життя.

  «Ми знову на свої плечі маємо взяти все те, що було загублено за 25 років нашої незалежної країни. Сьогодні ніде не готові причали, під’їзди до них, люди в кінці кінців до цього не готові. І ми цю роботу зробимо, але потрібно трохи додаткового часу. Всі чекають, що ми приїдемо і будемо катати людей, але нам потрібно все це правильно організувати. Я сам особисто цим займаюсь, ми регулярно проводимо наради з нашими фахівцями. Тож просимо трохи набратися терпіння, ми протягом кількох тижнів організуємо це все на вищому рівні», – прокоментував О. Вадатурський.

  Він також відмітив голову міста Вознесенськ В. Д. Лукова, який особисто займався цією проблемою та зробив усе для того, щоб організувати перевезення пасажирів по Південному Бугу до Миколаєва. На превеликий жаль, в інших містах і селищах області ця робота не проводиться. На виготовлення причалу, який буде установлений на Кінбурнській  косі і яким всі користуватимуться, компанія витратила 6 млн грн. З червня миколаївцям буде доступний прямий маршрут на косу.

  На сьогодні у власності лідера вітчизняного зернового ринку три пасажирських судна. Однак компанія зараз проводить глибоку реконструкцію суднобудівно-судноремонтного заводу у Миколаєві, де буде спеціальна технологічна лінія для будівництва сучасних суден різного класу, у тому числі пасажирських. Отож через декілька років пасажирські судна компанії ходитимуть не тільки внутрішніми водними шляхами, а й до Турції, Болгарії т. д.

  «Для нас це новий вид діяльності. Ми аграрії, суднобудівники, а тепер ми на свої плечі звалили ще й пасажирські перевезення, тобто знову замінили Міністерство інфраструктури України і ті структури, які мали у своєму розпорядженні пасажирські судна різного класу. Сьогодні весь цей флот знаходиться в офшорах, люди, що їх туди вивели, кинули Україну один на один з цими проблемами, а тепер комусь потрібно відроджувати все це. З нуля робити це все дуже важко», – прокоментував Олексій Опанасович та в черговий раз наголосив на недопустимості прийняття в існуючій редакції законопроекту «Про внутрішній водний транспорт» № 2475А, який передбачає впровадження нового річкового збору, що, у свою чергу, зробить неконкурентними водні перевезення:

  –   Якщо законопроект не переглянуть і не доопрацюють, то не буде у нас ні флоту, ні пасажирських перевезень, ні вантажного флоту на Дніпрі та Південному Бузі. Цей закон не спрощує систему перевезень, а навпаки, збільшує навантаження на ті компанії, що прийшли на річки. Сьогодні настав той час, коли потрібно об’єднати свої зусилля і боротися за відродження судноплавства на українських річках.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Збройні сили України замовили близько десятка модернізованих БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу

  Збройні сили України замовили близько десятка спеціалізованих бронетягачів БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу. Про плани з цьогорічного...

  Харків домовляється про виробництво турецьких автобусів Karsan

  У Харкові було підписано Меморандум про наміри співробітництва між Харківською міською радою та турецькою компанією з виробництва автобусів Karsan.

  Спеціалісти КНУ імені Тараса Шевченка сприятимуть розвитку регіонів та ОТГ

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка займатиметься освітнім розвитком об’єднаних територіальних громад України. Таку домовленість було затверджено в рамках підписання Меморандуму про співпрацю Університету...

  В Україні легалізували виробництво та продаж медичного канабісу

  Кабінет міністрів ухвалив постанову, згідно з якою деякі медпрепарати на основі канабісу більше не входять до переліку наркотичних засобів.

  Україна припинила дію угоди з Росією про співпрацю у сфері туризму

  Кабінет міністрів України припинив дію угоди з урядом Російської Федерації про співробітництво в сфері туризму.Про це повідомив народний...

  Розпочалась реконструкція автомобільного мосту через Північно-Кримський канал на автодорозі Р-47

  У Херсонській області "Укравтодор" розпочав реконструкцію 60-річного 111-метрового мосту, який забезпечує рух автомобільного транспорту через Північно-Кримський канал між містами Нова Каховка та...

  У 2021 році “Укрзалізниця” повинна отримати не менше 10 нових пасажирських вагонів

  Кабінет міністрів України на засіданні 24 березня прийняв План пріоритетних дій уряду, у який входило питання закупівлі нових пасажирських вагонів для "Укрзалізниці".

  Збройні сили України створюють шість шкіл спеціалізованої підготовки

  У поточному 2021 році в Навчальних центрах Збройних Сил України створять 6 шкіл вузькопрофільної підготовки.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Зараз читають

  Austrian Airlines запускає рейси з Відня до Запоріжжя

  Починаючи з 17 травня авіакомпанія Austrian Airlines вперше почне виконувати рейси за маршрутом Відень - Запоріжжя. Перельоти...

  Розпочато випробування нової командно-штабної машини на базі БТР-4 для Таїланду (відео)

  На ДП "Київський бронетанковий завод", який входить до складу ДК "Укроборонпром", пройшов перший етап збирання та пробігових...

  Українські МіГи отримають систему генерування димів до військового параду на День незалежності

  До військового параду 24 серпня українські винищувачі МіГ-29 дообладнають системою генерування димів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  У Запоріжжі виготовляють ходову частину крану “Голіаф” для французької верфі (фото)

  ПрАТ "Запоріжкран" показав, як йдуть роботи з будівництва ходової частини для козлового крана "Голіаф", який буде працювати...