9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

У Херсонському аеропорті монтують нову світлосигнальну систему

На аеродромі аеропорту “Херсон” розпочато монтаж нової світлосигнальної системи вогнів високої інтенсивності ОВІ-1. Раніше на злітно-посадковій смузі аеропорту діяла світлосигнальна система малої інтенсивності, яка в складних погодних умовах і вночі забезпечувала польоти при поганій видимості. Тепер її замінять на систему високої інтенсивності, з вдвічі більше яскравими вогнями, за якими пілотам літака буде простіше орієнтуватися під час виконання маневру видалення, розвороту, наближення.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Крила”.

Також на аеродромі з’являться й імпульсні вогні, які дозволять краще орієнтуватися в тумані за умов поганої видимості. Установка нової світлосигнальної системи наблизить аеропорт до європейських стандартів авіаційної безпеки і стане поштовхом для співпраці з новими авіакомпаніями.

Нагадаємо, що у 2019-му році депутати Херсонської облради виділили 1,8 млн. грн на ремонт покриття злітно-посадкової смуги аеропорту. Були виконані роботи по ремонту верхнього 6-сантиметрового шару асфальтового покриття площею близько 2500 кв.м.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають