9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

У Харківській області на трасі Харків-Суми відкрили відновлений Губарівський шляхопровід

У Харківській області на трасі Харків-Суми було відновлено зруйнований ще у 2007 році Губарівський шляхопровід.

Повідомляє Національний промисловий портал.

Міст через залізничну колію на данному відрізку траси був побудований ще у 1962 році. С тих пір ремонтних робіт на ньому не проводилося. Через це від був зруйнований у 2007 році і людям доводилося користуватися об’їзною дорогою через селище Полкова Микитівка. Це збільшувало шлях на 7 км, з яких 4 км були вщент зруйновані.

Будівництво шляхопроводу через залізничну колію поблизу села Губарівка Богодухівського району розпочалося у травні 2017 року. Жителі області чекали на новий міст 10 років.

blank

9 січня голова Харківської ОДА Юлія Світлична ознайомилася з результатами будівництва мосту на автошляху Харків – Охтирка, який з’єднує Харківську та Сумську області.

blank

«З сьогоднішнього дня рух через шляхопровід поновлено. Тепер потрібно їхати не 4 км по бездоріжжю, в об’їзд селами, а 55 метрів по якісному сучасному мосту», – сказала Юлія Світлична.

Керівник області підкреслила, що ремонт шляхопроводу – лише один з етапів капітального відновлення дороги Харків – Охтирка.

«Траса – у вкрай поганому стані та потребує негайного ремонту. Але для того, щоб дорога могла функціонувати повноцінно, спочатку потрібно було відновити міст. У цьому році будемо ремонтувати трасу. Маємо повну підтримку Президента Петра Порошенка в цьому питанні – в державному бюджеті закладені кошти на роботи», – розповіла Юлія Світлична.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають