9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Травня, 2023

У Франківську відкрили диспетчерську обласного центру екстреної допомоги

В Івано-Франківську відкрили диспетчерську службу Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Про це інформує кореспондент Фіртки.

Оперативна диспетчерська працювала у тестовому режимі ще з вересня цього року. Сьогодні відбулося її офіційне відкриття.

“Два роки тому були питання, чому я добровільно пішов з департаменту охорони здоров’я. Це було моєю мрією і я це зробив. Радий сьогодні відкривати такий центр, якого б не було без підтримки народних депутатів, обласної ради та меценатів”, – відмітив директор центру екстреної медичної допомоги Мирон Матейко.

За словами Матейка, на сьогодні до диспетчерської приєднано половину області. Такий пункт дає змогу суттєво економити кошти та швидко реагувати на виклики.

Зображення
Фото: Andrii Holovatyi

“Також ми отримали п’ять нових машин за п’ять років”, – додав Мирон Матейко.

Голова облдержадміністрації Денис Шмигаль подякував усім, хто долучився до створення центру екстреної допомоги.

“Велика вдячність колективу, чиїми руками тут зроблена велика робота. Цей центр допоможе координувати краще вашу роботу, оптимізувати її. Івано-Франківщина чекала цього доволі довго, ще з 2013 року. Тому дякую усім, хто долучився і бажаю ефективної роботи”, – відмітив Шмигаль.

“Сьогодні хочеться побажати, щоб реформа, яка зараз відбувається привела до того, щоб наші люди помирали все менше. І хочеться побажати, аби ми ніколи не забували про працівників, про їхню заробітну плату. Нехай вам щастить. І хочу подарувати центру картину, щоб Франківськ завжди був у вашому серці”, – відмітив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Для покращення роботи екстреної медицини Прикарпаття Надвірнянське, Солотвинське відділення,  Івано-Франківський обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримали нові автомобілі швидкої допомоги і сертифікати.

Електрокардіографи із дистанційною передачею даних поповнили матеріально-технічну базу відділень і пунктів постійного базування у Більшівціях, Букачівцівцях, Гвіздці, Делятині, Єзуполі, Космачі, Микуличині, Отинії, Солотвині, Чернелиці, Яблуневі, Красноїллі, Верховині.

Останні новини:

Зараз читають