9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

У Дніпропетровській, Миколаївській та Одеській областях мають намір побудувати бетонні дороги

blankВолодимир Омелян заявив про плани Міністерства інфраструктури України щодо будівництва бетонних доріг в Дніпропетровській, Миколаївській та Одеській областях.

Про це він проінформував під час виступу на форумі UkrCemFor 2017, передає ЦТС.

Ми давно говоримо про цементних дорогах. І моя мрія, як міністра, щоб, по крайней мере, Схід і Південь України мали бетонне покриття автодоріг. Плани 2015-2016 рр були зруйновані нашою реальністю, коли 95% автодоріг були вже непридатні для використання. ми повинні їх зараз ремонтувати і відновлювати до попереднього стану … Одночасно, дивлячись вперед, ми розуміємо, що альтернативи бетонним дорогах немає. з таких доріг, які ми вже плануємо з будівництва в бетоні, – це будуть дороги Дніпропетровської, Миколаївської, Закарпатської облас їй. Це буде, по крайней мере, південна частина дороги, яка з’єднає Гданськ і Одесу, – повідомив міністр.

Раніше ЦТС писав, що транспортний коридор Львів-Херсон може отримати ділянки доріг з бетонним покриттям.

Зараз ми зі Світовим банком відбираємо консультанта для розробки ТЕО транспортного коридору від Львова до Херсона, включаючи припортові райони. І ми хочемо, щоб консультант запропонував не тільки ТЕО, а й дав проектні рекомендації по окремих дільницях, в тому числі і з високою інтенсивністю руху , де можуть бути побудовані відрізки з бетонним покриттям, – повідомила в інтерв’ю ЦТС директор ДП” Укрдорінвест “Олена Криворучко.

Нагадаємо також, що в уряді продовжують вивчення ідеї про будівництво бетонних доріг в районі українських портів, де дорожнє полотно піддається прискореного зносу в результаті проїзду великовантажних машин.

У Мінінфраструктури та Автодорі вже деякий час обговорюється питання будівництва бетонних доріг в південних регіонах, тобто припортових регіонах. На сьогодні ми вивчаємо економічну доцільність таких проектів і якщо це буде перспективно, то будемо будувати, – говорив в листопаді минулого року перший заступник міністра інфраструктури Євген Кравцов.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають