9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

У Дніпрі розпочалося будівництво нової Північної об’їзної дороги

У Дніпрі розпочалися роботи на Північному обході міста. Нова дорога з’єднає Кайдацький міст із трасою М-30 Стрий-Ізварино.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“В області зводять з нуля три магістралі. Нова траса Н-31. А ще – дві об’їзні. Вони суттєво розвантажать Дніпро від транзиту. На Північному обході роботи тільки розпочали”, – поділився подробицями перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.

До початку будівництва Південного та Північного обходів у Дніпра не існувало об’їзної дороги, тому весь великогабаритний транзитний транспорт прямував через місто, створюючи пробки та руйнуючи дороги.

Протяжність Північного обходу становитиме 6,6 км, з яких 1 км припаде на унікальну для України естакаду. Її збудують над промисловою зоною та залізницею.

0001

Металеві прогони естакади поетапно насуватимуться на попередньо встановлені опори. Виготовлення першої секції завдовжки 80 м уже розпочалося.

Нова об’їзна дорога буде також забезпечена звуковідбивними екранами, що забезпечить додатковий комфорт для мешканців довколишніх будинків.

Крім цього, на виїзді з міста у складі Північного обходу буде також збудовано залізничний шляхопровід, а сама дорога пройде під ним.

Для будівництва нової об’їзної залучать 300 фахівців та понад 200 одиниць техніки.

Очікувана пропускна спроможність Північного обходу має становити понад 2600 автомобілів на годину.

0003

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають