9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

У Дніпрі пропонують побудувати критий всесезонний гірськолижний комплекс

Нинішньої теплої зими любителі лиж на Дніпропетровщині майже і покататися не встигли. Але ситуацію може кардинально змінити споруда критого гірськолижного комплексу, в якому можна буде промчати по схилу і взимку, і влітку.

З ініціативою спорудження такого комплексу в Дніпрі виступила група городян, зареєструвавши відповідну петицію – e-dem.in.ua/dnipropetrovsk/petition/view/626.

За кілька днів звернення вже набрало 58 голосів з 900, необхідних для того, щоб пропозиція була розглянута міською владою.

У світлі активного розвитку спорту в Дніпрі (побудований спорткомплекс на Слобожанському проспекті, льодовий каток і тьюбінг біля Метеора) і щорічних поліпшень в цій сфері, ми хотіли б внести і свій внесок, – розповідає одна з ініціаторів цієї ідеї Юлія Кравченко. – Тому ми створили петицію про створення критого гірськолижного клубу з тренажерами для катання на лижах і сноубордах, який буде відкритий цілий рік і доступний кожному охочому. Наше місто заслуговує на звання спортивного і туристичного, тому городяни і приїжджі будуть тільки раді появі такого всесезонного клубу.

Багато жителів Дніпро знають гірськолижний клуб «Горностай», який об’єднує спортсменів і простих любителів зимових видів спорту.

Клуб теж став одним з пропагандистів ідеї всесезонного центру для лижників і сноубордистів. Автор петиції Анатолій Вихованець і його однодумці не конкретизують, в якому районі Дніпра такий центр можна розмістити. Але, з огляду на велику кількість в місті пагорбів і балок, це – не головна проблема.

Джерелоgorod.dp.ua

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають