9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

У Дніпрі показали оновлений парк спецтехніки

30 жовтня у Дніпрі на майданчику біля СК «Метеор» представили 142 різнопрофільні машини. Нова та сучасна техніка належить комунальному підприємству «Управління ремонту та експлуатації автошляхів» та підрядникам

Для огляду надали техніку вітчизняного та закордонного виробництва, зокрема, марки Ford, Karcher і IVECO. Спецавтівки, що чистять та посипають дороги, розбивають лід і прибирають тротуари, вишикувалися в ряд довжиною більше 200 метрів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на офіційну сторінку Дніпровської міської ради.

Ми суттєво оновили автопарк. Придбали снігоприбиральну та комбіновану техніку. Це – автомобілі Ford, які можуть чистити дороги і взимку, і влітку, – розповів заступник мера Дніпра Михайло Лисенко.

В мерії Дніпра зосереджені на придбанні саме комбінованих машин. Цьогоріч на оновлення автопарку спецтехніки міськрада виділила 63 млн грн. До кінця року планують придбати ще 8 машин для прибирання тротуарів.

Наразі місто має 26 тис. тонн речовини для посипання. Це – 75% від обсягу, необхідного на рік. Цієї зими для прибирання снігу у місті застосують більше 190 машин. Із технікою працюватимуть майже 400 комунальників.

Останні новини:

Зараз читають