9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

У Дніпрі на зупинках електротранспорту встановлено 150 інформаційних табло

У Дніпрі на зупинках електротранспорту уже встановили 150 «розумних» інформаційних табло, які повинні показувати час до прибуття транспорту на зупинку.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Пассажирский транспорт.

На даний момент в тестовому режимі працюють тільки ті табло, які встановлені вздовж тролейбусних маршрутів № 2 та 21. Решту обіцяють запустити в перебігу найближчих двох місяців. Про це повідомляють в прес-службі Дніпровського міської ради.

blank

Установка інформаційних табло, за словами міського голови Дніпра Бориса Філатова, проводиться в рамках реалізації міського проекту «Електронна диспетчерська». За словами керівника департаменту транспорту і транспортної інфраструктури Дніпра Ігоря Маковцева, інформаційні табло вимагають стандартного електроживлення змінним струмом напругою 220 В. Дані передаються за допомогою мобільного зв’язку та інтернету.

«Система повністю налагоджена на тролейбусних маршрутах № 2 і 21. Є проблема в процесі реалізації проекту – знайти спосіб підключення до електромережі 220 В на зупинках. Не завжди це вдається, тому прийнято рішення – забезпечити живлення табло від напруги 600 В контактної мережі електротранспорту через спеціальні інвентори, які перетворюють постійний струм 600 В в змінний 220 В. Паралельно проводиться налагодження програмного забезпечення», – розповідає Ігор Маковцев.

blank

На інформаційному табло відображається потоковий час, температура повітря, номери маршрутів електротранспорту з кінцевими зупинками, а також час до прибуття трамвая або тролейбуса.

Сьогодні вже майже весь електротранспорт Дніпра оснащений GPS-трекерами, необхідними для функціонування «розумних» табло. Інформація з транспортних засобів зчитується системою кожні 5 секунд. Якщо електротранспорт різко змінює швидкість або робить непередбачені зупинки – відбувається додаткове зчитування координат. Кожні 10 секунд дані передаються на сервер.

Останні новини:

Зараз читають