9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 12 Квітня, 2021

У Дніпрі на зупинках електротранспорту встановлено 150 інформаційних табло

 • У Дніпрі на зупинках електротранспорту уже встановили 150 «розумних» інформаційних табло, які повинні показувати час до прибуття транспорту на зупинку.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Пассажирский транспорт.

  На даний момент в тестовому режимі працюють тільки ті табло, які встановлені вздовж тролейбусних маршрутів № 2 та 21. Решту обіцяють запустити в перебігу найближчих двох місяців. Про це повідомляють в прес-службі Дніпровського міської ради.

  Установка інформаційних табло, за словами міського голови Дніпра Бориса Філатова, проводиться в рамках реалізації міського проекту «Електронна диспетчерська». За словами керівника департаменту транспорту і транспортної інфраструктури Дніпра Ігоря Маковцева, інформаційні табло вимагають стандартного електроживлення змінним струмом напругою 220 В. Дані передаються за допомогою мобільного зв’язку та інтернету.

  «Система повністю налагоджена на тролейбусних маршрутах № 2 і 21. Є проблема в процесі реалізації проекту – знайти спосіб підключення до електромережі 220 В на зупинках. Не завжди це вдається, тому прийнято рішення – забезпечити живлення табло від напруги 600 В контактної мережі електротранспорту через спеціальні інвентори, які перетворюють постійний струм 600 В в змінний 220 В. Паралельно проводиться налагодження програмного забезпечення», – розповідає Ігор Маковцев.

  На інформаційному табло відображається потоковий час, температура повітря, номери маршрутів електротранспорту з кінцевими зупинками, а також час до прибуття трамвая або тролейбуса.

  Сьогодні вже майже весь електротранспорт Дніпра оснащений GPS-трекерами, необхідними для функціонування «розумних» табло. Інформація з транспортних засобів зчитується системою кожні 5 секунд. Якщо електротранспорт різко змінює швидкість або робить непередбачені зупинки – відбувається додаткове зчитування координат. Кожні 10 секунд дані передаються на сервер.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Зараз читають

  Спеціалісти КНУ імені Тараса Шевченка сприятимуть розвитку регіонів та ОТГ

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка займатиметься освітнім розвитком об’єднаних територіальних громад України. Таку домовленість було затверджено в...

  “Львівський бронетанковий завод” модернізував партію танків Т-64 та Т-72 для української армії (фото)

  Державне підприємство "Львівський бронетанковий завод", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", передало підрозділам Збройних сил України...

  Харків домовляється про виробництво турецьких автобусів Karsan

  У Харкові було підписано Меморандум про наміри співробітництва між Харківською міською радою та турецькою компанією з виробництва...

  Київський бронетанковий завод передав українській армії ще три модернізованих танки Т-72

  Збройним силам України передали ще три модернізованих на ДП «Київський бронетанковий завод» основних бойових танків Т-72.