9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

У Дніпрі будують сучасну арену для олімпійців (фото)

У Дніпрі триває будівництво нової сучасної криту шестиповерхову арену біля легкоатлетичного стадіону «Олімпійські резерви». Наразі виконано 60% всіх робіт.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу облдержадміністрації.

Новий комплекс матиме велику залу для підготовки олімпійського резерву області та проведення змагань найвищого рівня. На арені тренуватимуться майбутні олімпійці, які представлятимуть Україну на міжнародній арені у різних видах спорту та проходитимуть змагання світового рівня.

Будівництво триває на місці пустиря. Наразі будівники вже звели стіни та покрівлю комплексу та улаштовують інженерні мережі на комунікації. Виконуються зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, встановлюється огорожа навколо стадіону. Візитівкою комплексу є великі вікна-вітражі із загартованого протиударного скла.

На першому поверсі буде зала для занять айкідо, дзюдо, боксом. Також тут буде облаштовано буфет, тренажерну залу, роздягальні та душові для спортсменів, кімнати для тренерів, господарчі приміщення. На другому поверсі з’явиться велика спортивна зала, площею тисячу квадратних метрів. Там розташують 8 кортів для бадмінтону, сектори для гри в теніс, волейбол, баскетбол та трибуни для глядачів. На інших поверхах будівлі облаштують тренерські, суддівські, роздягальні та душові кімнати, приміщення адміністративного персоналу. В проєкті передбачено зону для проведення допінг-контролю під час міжнародних змагань.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають