9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

У Чернівцях провели капітальний ремонт списаного тролейбуса ЛАЗ (фото)

У Чернівцях місцеве тролейбусне управління дало друге життя вже списаному українському тролейбусу виробництва Львівського автобусного заводу.

Тролейбус моделі Е183D1 з номером №349 працюватиме на благо містян, а не «гнитиме» під парканом, повідомляє Національний промисловий портал.

У ході проведення масштабних робіт з капітального ремонту тролейбуса, спеціалістами КП «Чернівецьке тролейбусне управління» було повністю замінено елементи кузова та ходову частину ЛАЗа.

Крім того, на тролейбусі було відремонтовано тяговий двигун, який перебував у невідповідному до експлуатації у міських умовах стані.

У комунальному підприємстві наголошують, що продовжуватимуть роботи з оновлення рухомого складу Чернівців.

blank
Відновлений тролейбус ЛАЗ Е183D1 у Чернівцях

Відновлення вже наявних тролейбусів у парках українських міст є надзвичайно важливим і потрібним завданням. Техніка, яка часто експлуатується близько 10 років, або більш старі моделі, що не вичерпали свій ресурс, можуть принести значну користь місту. Підтримка техніки у задовільному або хорошому стані, відновлення вже закинутих одиниць, особливо тих, що виготовлені у незалежній Україні, дозволить відносно швидко та недорого заповнити маршрути міст якісними тролейбусами, у яких відчувається певний дефіцит.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають