9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

У «Борисполі» добудують президентський термінал

У аеропорту «Бориспіль» за 200 мільйонів гривень добудують термінал для зустрічі офіційних делегацій

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Mintans.

Кабінет міністрів ухвалив проєкт постанови «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для поповнення статутного капіталу державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

blank
Комплекс «Зал офіційних делегацій», якій добудують в аеропорту «Бориспіль» за 200 мільйонів гривень

Новий термінальний комплекс планують побудувати за п’ять кілометрів від аеропорту, за адресою Київський шлях, 2/1а у Борисполі.

«Мова йде про добудову терміналу в аеропорту «Бориспіль» – це довгобуд, який повинні були збудувати до Євро-2012. Наразі вже відповідні зміни були підтримані народними депутатами. Зараз приймаємо порядок використання цих коштів», – прокоментував під час засідання уряду міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Планувалося, що у новому залі пасажири, що прилетіли, зможуть швидко і без черг пройти контроль за спрощеною схемою. У комплексі хотіли розмістити кілька кімнат для переговорів, кабінети та зони відпочинку.

Сами проєкт передбачає завершення будівництва термінального комплексу на 8 480 м² та перону на 2 літаки типу В-747. Термінал зможе обслуговувати до 150 осіб на годину.

blank
Комплекс «Зал офіційних делегацій», якій добудують в аеропорту «Бориспіль» за 200 мільйонів гривень

У комплексі передбачена велика зала офіційних делегацій, митний та паспортний контроль, кімната переговорів офіційних осіб, зали вильоту/прильоту, кімната охорони та підсобні приміщення.

Привокзальна площа термінального комплексу передбачає обмеження на в’їзд та контроль доступу (режимну зону).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають