9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

У Бориспільському аеропорту з’явиться вантажний термінал

Таким чином за два роки “Бориспіль” може вийти на 100 тисяч тонн річної обробки вантажів

Міністр інфраструктури Володимир Омелян оголосив, що вантажний термінал у міжнародному аеропорту “Бориспіль” може бути запущено вже у 2018 році. Про це міністр заявив на зустрічі у Європейській Бізнес Асоціації (ЄБА).

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу Уряду.

Є висока імовірність, що ми зможемо навіть у цьому році запустити вантажний термінал в аеропорту “Бориспіль”. Є три опції для реалізації цього проекту: це реконструкція одного з терміналів “Борисполя”, локація “Укроборонпрому”, що прилягає до смуги, чи приватна, що також прилягає до аеропорту, – поділився планами Омелян.

Орієнтовна вартість бізнес-проекта зі створення вантажного термінала становить $30-100 млн, завдяки чому за два роки “Бориспіль” може вийти на 100 тисяч тонн обробки вантажів на рік.

Я б хотів, щоб це був майданчик не лише для поштових та вантажних відправлень, а ще й майданчик, на якому будуть ремонтуватися, фарбуватися, обслуговуватися літаки. У цьому є велика потреба. У Європі на два роки наперед забиті усі слоти на обслуговування літаків, – розповів міністр.

У Києва є всі можливості для перетворення на мультимодальний хаб, де вантажі, наприклад з Китаю, могли б перевантажуватися на інші види транспорту для перевезень у Європу.

Останні новини:

Зараз читають