9.5 C
Alba Iulia
Субота, 24 Липня, 2021

У Білій Церкві на крок наблизилися до створення Міжнародного аеропорту

 • Крок за кроком комунальне підприємство “Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс” рухається до поставленої стратегічної мети – створити Міжнародний аеропорт в Білій Церкві з мультимодальною інфраструктурою.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс.

  Наразі важливим, водночас і одним із ключових сегментів, є необхідність відкриття на базі КП БМР “БВАК” міжнародного пункту пропуску через державний кордон. І в цьому питанні комунальне підприємство знайшло надійних союзників – міжнародну групу компаній “Zammler”.

  Враховуючи, що даній логістичній компанії належить фірма Декларант, яка організовує всі митні процедури і роботу митного ліцензійного складу в безпосередній близькості до льотного поля, стало логічним продовженням налагодження співробітництва на більш якісному рівні.

  У четвер, 3 травня 2018 року, директор КП БМР “Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс” Сергій Кандауров спільно з генеральним директором групою компаній “Zammler” Віктором Шевченко підписали Меморандум про співробітництво. Підписання документу відбулось у присутності міського голови Геннадія Дикого на знак підтримки міською владою розвитку інтенсифікації авіаційних перевезень через аеропорт “Біла Церква”.

  За словами Сергія Кандаурова, маючи спільні інтереси щодо реалізації інфраструктурного проекту зі створення міжнародного аеропорту, очолюване ним підприємство переходить до більш конкретних кроків взаємодії з провідним стейкхолдером транспортної галузі України.

  “Організація відкриття пункту переходу через державний кордон це та ключова “фішка”, що зрушить з місця наші плани по модернізації Авіаційного комплексу. Як наслідок, в Білій Церкві суттєво пожвавиться повітряний рух та капіталізується “БВАК”. В цілому нам дасть змогу рухатись вперед і успішно розвиватись”, – зазначив Сергій Миколайович.

  Виступаючи зі сторони бізнесу, генеральний директор групи компаній “Zammler” Віктор Шевченко зауважив, що їхня компанія займається різноплановою логістикою, яку називають “колесами економіки”. Серед низки озвучених ним переваг та перспектив такої співпраці, зокрема від отримання статусу відкриття пункту пропуску – як для КП БМР “БВАК”, так і “Zammler” є: збільшення кількості літаків на обслуговування, а отже і зростання прибутку від авіаційного напрямку комунального підприємства; здійснення процедури по розмитненню літаків з вантажем; можливість приймати транзитні товари до 35-40 тонн за тиждень в разі модернізації аеродрому; отримання групою компаній ” Zammler” статусу вантажної авіакомпанії з метою запуску вантажних авіаперевезень по Україні тощо.

    “У нашій державі, окрім аеропорту “Бориспіль”, більше ніде не має вантажного термінала, де був би сконцентрований повноцінний логістичний вузол. Біла Церква – дуже гарна альтернатива з великими можливостями,”- наголосив гендиректор міжнародної логістичної компанії.

  Як представник владного сектору міський голова Геннадій Дикий висловив повну підтримку такої співпраці та побажав, аби найближчим часом цей Меморандум переріс у договір про співпрацю. За словами очільника міста, це задасть новий імпульс для інших інвесторів, підтвердить статусність Авіаційного комплексу як успішного та привабливого комунального підприємства, збільшить надходження до міського бюджету та створить нові робочі місця.

  Підбиваючи підсумки зустрічі, всі зацікавлені сторони бізнес-влада-підприємство висловили однозначну позицію – “Аеропорту в місті Біла Церква бути”.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  До кінця року завершать держвипробування винищувача МіГ-29МУ2

  Завершення держвипробувань модернізованого до версії МіГ-29МУ2 радянського винищувача очікують до кінця 2021 року.Дана...

  У Довговолі на Рівненщині збудують вітроелектростанцію та завод з виробництва водню

  На Володимиреччині біля села Довговоля (Рівненська область) планують будувати потужні вітрові енергетичні установки. Майбутній вітропарк «Володимирець» складатиметься з 12 інноваційних вітротурбін по...

  Підприємства “Укрзалізниці” капітально відремонтували партію пасажирських вагонів (фото)

  АТ "Укрзалізниця" завершила капітально-відновлювальний ремонт з продовженням терміну експлуатації 7 пасажирських вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Монтаж секцій вантового мосту у Запоріжжі завершать до кінця місяця (фото)

  На будівництві мостового переходу в Запоріжжі мостобудівники приступили до монтажу четвертої секції вантового мосту від пілона в сторону острова Хортиця.

  Порт Чорноморськ зайняв перше місце серед портів України за перевалкою зернових

  Морський порт Чорноморськ у першому півріччі 2021 року перевалив 5,3 мільйона тонн зернових вантажів, що є рекордним показником в порівнянні з усіма...

  До кінця року ВМС України сформують дивізіон катерів Island з американським озброєнням

  До кінця року, в рамках матеріально-технічної допомоги від США, Україні буде передано три катери типу Island, що дозволить сформувати дивізіон з 5...

  Українська компанія представила оновлені захисні плити та плаваючі бронежилети

  Компанія «Темп-3000» на виставці «Зброя та безпека 2021» представила оновлені захисні плити та плаваючі бронежилети.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

  “Укрзалізниця” в II кварталі збільшила середньодобове завантаження вагонів до 730 тисяч тонн

  "Укрзалізниця" продовжує нарощувати показники вантажної роботи. Так, у другому кварталі 2021 року в середньому завантажувалося понад 730,5 тис. тонн вантажів або близько...

  Зараз читають

  Холдинг МХП на 13% збільшив виробництво курятини

  Потужності компанії МХП з виробництва курятини європейського операційного сегмента склали 29 455 тонн м'яса курятини та індички,...

  Пошуково-рятувальна служба відновить власний плавучий причал

  Морська пошуково-рятувальна служба відновить плавучий причал для власних суден.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Визначено два можливих місця для будівництва нового маріупольського аеропорту

  Існуючий аеропорт Маріуполя не вводитимуть в експлуатацію через близькість до лінії фронту та з міркувань безпеки. Замість...

  Державний науково-дослідний інститут авіації розглядає можливість локалізації радянських винищувачів в Україні

  У Державному науково-дослідному інституті (ДНДІ) авіації розглядають локалізацію радянських винищувачів в Україні.Передає Національний Промисловий...