9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

У Бескидському тунелі тривають роботи з переоблаштування контактної мережі

Станом на 7 грудня на Західному порталі виконано 80 % будівельних та монтажних робіт.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЗАЛІЗНИЧНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

Також там залишилися роботи із демонтажу старої контактної підвіски, що почнуться одразу після вирішення питання пропуску поїздів, пов’язаного із влаштуванням нових колій.

На Східному порталі тунелю виконано близько половини обсягу будівельних робіт. Триває переоблаштування контактної мережі, яке ускладнюється важкими метеорологічними умовами.

У поточному році будівельно-монтажний поїзд «Стрий» приступив до виконання робіт другого етапу перевлаштування контактної мережі. У складних ландшафтних умовах виконано всі зазначені графіком будівництва завдання. У тунелі повністю виконані підготовчі роботи до монтажу контактної ромбовидної підвіски.

Будівельно-монтажний поїзд «Стрий» філії «Енергоремтранс» бере безпосередню участь у будівництві Бескидського тунелю з 2009 року.

Нагадаємо, що Бескидський тунель буде відкритий у травні 2018 року. Після завершення будівництва пропускна здатність тунель збільшиться з 47 до 100 пар потягів за добу, а швидкість проходження зросте з 15-40 км/годину до 60-70 км/годину

Останні новини:

Зараз читають