9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Березня, 2023

У 2022 році Укрзалізниця електрифікувала найбільшу за останні 10 років протяжність колій

АТ «Укрзалізниця» торік електрифікувала 82 км колій, а 470 км реконструювала і капітально відремонтувала.

Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін під час пресконференції за підсумками роботи у 2022 році, передає Промисловий Портал з посиланням на Rail.insider.

«По електрифікації — це рекордний показник за останні 10 років. У 2013 – 2020 роках Укрзалізниця електрифікувала в середньому лише 3 км колій на рік. Відбудували цього року теж рекордну за останні 4 роки протяжність колій», — зазначив Олександр Камишін.

Він додав, що попри нинішні складнощі з електроенергією, цей напрям лишається пріоритетним.

«Так, зараз у нас складнощі з виробництвом електроенергії. Але завжди українська електроенергія біла дешевшою, ніж імпортний дизель. Ми віримо в те, що проблеми з блекаутом закінчаться, але паливо ще довго буде переважно імпортне. Тому для нас електрифікація у фокусі і, навіть, попри війну, 2022 року ми зробили понад 80 км. Закінчили важливий проєкт Ковель – Ізов, перейшли на цій ділянці повністю на електротягу. А це 15 т дизелю на добу економія. Я уже мовчу про те, що електроенергію важче вкрасти, ніж дизельне паливо. Найкращий спосіб боротьби з крадіжками дизелю – електрифікація», – вважає керівник УЗ.

blank

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають