9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

У 2022 році “Укрпошта” має наміри запустити 1300 пересувних відділень і досягнути 100% покриття території України

“Укрпошта” у 2021 році планує запустити у Волинській, Донецькій, Луганській, Івано-Франківській, Миколаївській, Кіровоградській, Сумській та Рівненській областях 591 пересувне відділення. А у 2022 році компанія планує запустити ще 1300 таких відділень і досягнути 100% покриття території України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відзначається, що сьогодні відбулася офіційна презентація остаточного етапу проєкту запуску мобільних відділень “Укрпошти”.

Авто розраховані на трьох осіб. Кожна машина має великий багажний відсік для посилок, систему для сортування кореспонденції, вогнестійкий сейф і окреме робоче місце, обладнане для листоноші бригади. А завдяки тепло- і шумоізоляції, кондиціонеру та печі – умови роботи поштових команд будуть комфортними при будь-якій погоді.

Також повідомляється, що пересувні відділення, що запускаються у 2021 і 2022 роках закуплені в рамках кредиту ЄБРР.

“Ми дуже раді і пишаємося бути партнером” Укрпошти “, яка є одним з найяскравіших прикладів трансформації держпідприємств в Україні. Попри складнощі, викликані пандемією Covid-19,” Укрпошта “залучила майже 100 млн євро інвестицій на масштабну програму модернізації логістичної мережі й поштових відділень. Кардинальна модернізація, а саме автоматизовані сортувальні центри, нові регіональні депо і нові мобільні відділення, придбані із залученням коштів ЄБРР в рамках програми модернізації, дозволять українцям з різних куточків країни користуватися сучасними, швидкими та надійними поштовими послугами “, – повідомив заступник голови ЄБРР в Україні Марк Магалецький.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають