9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

У 2019 році аеропорт Бориспіль повторно відкриє термінал F

Міжнародний аеропорт Бориспіль планує розконсервувати і підготувати термінал F до роботи до початку літнього сезону 2019 року.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Про це повідомив перший заступник гендиректора аеропорту Бориспіль Євген Дихне.

“Ми готуємо термінал F до повторної експлуатації ближче до літнього сезону 2019 року”, – заявив Дихне.

Нагадаємо, в березні поточного року керівник аеропорту Бориспіль Павло Рябікін говорив, що в терміналі F можуть в перспективі обслуговуватися рейси Ryanair.

“Ми призначили цю прес-конференцію в терміналі F. Час, коли він запрацює, багато в чому залежить від Ryanair. Як тільки їх частоти будуть складати 15 вильотів в день, ми відкриємо цей термінал”, – сказав тоді Рябикин.

Термінал F був закритий в жовтні 2013 року, пропрацювавши всього три роки (відкриття відбулося у вересні 2010 року). Причиною став пасажиропотік в аеропорту – для його обслуговування цілком вистачає лише одного терміналу D, який розрахований на 15 мільйонів пасажирів.

У 2017 році велися розмови про його можливе знесення в майбутньому, проте адміністрація аеропорту спростувала ці плани і сказала, що планує використовувати свою надлишкову інфраструктуру, але тільки не в збиток. За словами Дихне, в середньому рентабельність терміналу F починається з обслуговування 24-25 рейсів в день (або 15 регулярних рейсів традиційних авіакомпаній, або 30 рейсів лоукостерів).

 

АвторЦТС

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають