9.5 C
Alba Iulia
Середа, 26 Січня, 2022

У 2018 році Житомир закупить 40 нових автобусів

64 мільйони гривень погодилися виділити депутати Житомирської міськради в ході сесії, що відбулася 25 січня, на придбання для ЖТТУ 40 автобусів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Журнал Житомира.

З коментарів, які прозвучали після сесії, відповіді на всі ці запитання витягти не виходило. Тому Житомирський Кур’єр вибрав з цієї маси найважливіші, на його думку, і поставив їх міському голові Житомира Сергію Сухомлину.

В автобусах будуть працювати кондиціонери.

– Я дивився на сайті Мінського автозаводу модельний ряд автобусів. Багато різних. Які саме закуповує Житомир?

– МАЗ 206. низькою підлогою автобус довжиною 8,6 метра. Мотор Mersedes Benz, американська коробка передач, пневматична підвіска, в комплектації передбачені кондиціонери.

– Зазвичай у техніці, яку експлуатує Житомирське ТТУ й грубки-то взимку не працюють. Невже кондиціонери в автобусах будуть працювати, коли ТТУ прийме їх на свій баланс?

– У цих автобусах – так.

Чому лізинг, а не пряма покупка?

– Ця угода – не пряма покупка, а придбання в лізинг під відсотки. Але чому б не поїхати до Мінська, чи не зайти до відділу збуту МАЗа і не сказати начальнику відділу: «Загорніть мені, будь ласка, 40 автобусів МАЗ 206»?

– Лізинг – це одна з форм кредитування, при якому куплене майно є запорукою, а після погашення всіх платежів викуповується за 1 гривню. Якби ми під покупку автобусів брали кредит, то процентна ставка була б на рівні 16-18 відсотків річних і потрібно було б надати заставу на відповідну суму. Ми ж збираємося брати автобуси через білоруську лізингову компанію. А в Білорусії існує програма підтримки експорту. Таким чином, загальне подорожчання автобусів по даній лізинговою схемою складе 4 відсотки в гривнях.

– На рік?

– За півтора року, протягом яких ми повинні повністю розрахуватися за автобуси.

– Наскільки доцільно запускати на маршрути досить великі автобуси (у МАЗ 206 – 25 місць для сидіння і 80 пасажирів при повному завантаженні)? Пам’ятається, приватні перевізники такі спроби робили і переконувалися, що це нерентабельно.

– Міський громадський транспорт нерентабельний в принципі. І при таких тарифах – дай Бог, щоб окупалися витрати. Але ТТУ як комунальне підприємство відрізняється від приватника тим, що отримання прибутку – не основна мета, і воно може дозволити собі працювати без прибутку. Приватник собі такого дозволити не може.

– Тому і добивають до ручки свої «Рути» і «Богдани»?

– Зараз приватники практично не оновлюють парк своїх автобусів. За нашими підрахунками, на одній машині перевізник заробляє трохи більше 100 тисяч гривень на рік. Так, якщо 10 машин, це більше мільйона. Але якщо вартість нового автобуса – понад 2-х мільйонів гривень, окупатися він буде близько 15 років. Ніхто не буде інвестувати в бізнес з періодом окупності 15 років. По більшій мірі, у нас в Україні.

– Тобто, «маршрутники» йдуть?

– Це вони вирішать самі, а ми робимо те, що вважаємо за потрібне для міста.

Куплять ще й тролейбуси на гроші ЄБРР.

– База обслуговування для нових автобусів вже створена?

– База обслуговування буде обладнана на території колишнього тролейбусного депо біля «Електровимірювач», яке зараз вільно.

– Чи не завелика така база для 40 машин?

– У нас підписаний меморандум з Європейським банком реконструкції та розвитку, а березні, сподіваюся, ми вийдемо вже на підписання договору та оголошення тендеру на закупівлю нових тролейбусів.

– Про яку кількість тролейбусів йдеться?

– Поки можу сказати так: приблизно 50 тролейбусів. Буде проведено тендер, але навряд чи в ньому братиме участь який-небудь крутий європейський бренд – їхня техніка дуже дорога. Це може бути Львів, «Богдан», Мінський автозавод або Дніпропетровськ, де налагодили виробництво тролейбусів. Кошти, виділені ЄБРР також підуть на оснащення ремонтної бази ТТУ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають