9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

У 2017 році Тесла побудує дві нові «суперзарядки» біля Львова і Житомира

blank
Фото з вільних джерел

Компанія «Tesla Motors» (США) в 2017 році році відкриє в Україні дві офіційні електрозаправки «Supercharger» поблизу Житомира і Львова. Інформація про це з’явилася на карті зарядок компанії Елона Маска на 2017 рік.

Ці плани – привід для радості українських водіїв Тесла, оскільки, наприклад, модель S з батареєю 90 кВт*год на такій станції зарядиться на 80% своєї ємності всього за 40 хвилин, замість кількох годин на звичайній електрозаправках.

Традиційно станції Supercharger розташовуються поблизу ресторанів, торгових центрів і точок доступу Wi-Fi. Щоб не виникало черг, кожна станція містить кілька «суперзарядок». Вони є безкоштовними для власників автомобілів Tesla, які придбають їх до кінця цього року.
Для нових покупців електричних автомобілів «Тесла» з 2017 починаючи року компанія скасовує необмежений безкоштовний доступ до «суперчарджер» після вичерпання ліміту 400 кВт * год (втім, вартість користування послугою ще не оголошена).

blankВ даний час компанія має більше 4800 заправних станцій в нагнітач 769 електрозаправках по всьому світу, більшість з них знаходиться в США. Карти Tesla нагнітач дозволяє чітко побачити, що в наступному році продовжиться активне продовжиться активне будівництво в США, Центральній Європі, Канаді, Австралії. Також компанія буде проводити експансію в Тайвані, Південній Кореї, Нової Зеландії, Мексиці і на Гаваях, де зараз є тільки кілька швидкісних зарядок або вони повністю відсутні.

Останні новини:

Зараз читають