9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

Цього місяці Укрзалізниця та General Electric підпишуть угоду про співпрацю

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Кабінету міністрів України розказав, що ПАТ «Укрзалізниця» та американська компанія General Electric Transportation до кінця лютого 2018 року підпишуть угоду про співпрацю.

Повідомляє Національний промисловий портал.

«Хочу повідомити, що Укрзалізниця, Мінінфраструктури, Урядовий офіс інвестицій завершили переговори з General Electric. До кінця місяця, можливо 22-23 лютого, ми в Будинку Уряду підпишемо угоду про співпрацю між General Electric та Укрзалізницею. Це означатиме, що ми будемо отримувати нову тягу для Укрзалізниці, а найголовніше, будемо спільно з General Electric виробляти цей рухомий склад в Україні», – сказав Гройсман.

Нагадаємо, що Публічне акціонерне товариство «Укрзалізниця» веде переговори з американською корпорацією General Electric щодо великовузлового виробництва локомотивів на потужностях Крюківського вагонобудівного заводу (КВБЗ), також в рамках співробітництва з General Electric мають бути модернізовані локомотиви ТЕ10 “Укрзалізниці”, передбачається, що роботи будуть проведені на “ДТРЗ”

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають