9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

Тривають роботи з реконструкції мосту через Північно-Кримський канал (фото)

Мостобудівники відзвітували про перші результати реконструкції мосту через Північно-Кримський канал, розташованого на автотрасі Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ.

В ході робіт над 111-метровим мостом, які стартували в кінці березня, вже є прогрес,

Так, на цей час демонтовані всі балки старого мосту. Розпочато бетонування підпірної стіни з боку Таврійська. Тривають роботи на опорах 2, 3 і 4 – вони вже оштукатурені та готові до фарбування.

В “Укравтодорі” відзначають, що після реконструкції споруда буде відповідати сучасним навантаженням, буде безпечною і комфортною для транспорту.

“На переправі буде облаштовано нову металеву прогонову будову, яка значно легше, ніж залізобетонна конструкція. Вона буде складатися з чотирьох металевих головних балок постійної висоти, перекритих металевою плитою проїзної частини”, – відзначають в “Укравтодорі”.

По завершенню робіт довжина мосту складе 111,1 м, габарит проїзду буде розширено до 9 м. Ширину тротуару збільшать до 1,8 м.

Уточнюється, що роботи на мосту (які веде підрядник ТОВ “Дорожнє будівництво Альтком”) триватимуть до 31 грудня 2021 року. З 15 березня там закрито рух автотранспорту, рух пішоходів здійснюється по тимчасовому мосту, по обидва краї якого організовано чергування автобусів для підвезення пасажирів до Таврійська і Каховки.

Водіям же пропонують наступний маршрут об’їзду: по дорозі державного значення Т-22-10 Нова Каховка -/М-17/(від 0 до км 8) і далі по дорозі М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (км 293 – км 317) до перетину з дорогою Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають