9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

Три українських порти продадуть на приватизаційних аукціонах до весни 2022 року

Фонд держмайна (ФДМ) України в четвертому кварталі 2021 року – першому кварталі 2022 роки планує продати на приватизаційних аукціонах порти Усть-Дунайськ, Скадовськ та Білгород-Дністровський.

Про це повідомив заступник голови ФДМ Тарас Єлейко, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Зараз у держави є пілотний проєкт приватизації трьох портів (Усть-Дунайськ, Скадовськ та Білгород-Дністровський). Вони були передані ФДМ і на їх прикладі ми будемо бачити, наскільки ефективний цей інструмент. Вони дійсно потребують нового власника і додаткових інвестицій, причому чималих … у нас є можливість відродити їх через приватизацію. Найбільше готовий до неї Усть-Дунайськ”, – сказав він в ході міжнародної виставки NewPort в Києві.

За його словами, оголосити про продаж Усть-Дунайського порту планується в найближчі 10 днів. Після цього інвестори матимуть місяць для ознайомлення з об’єктом і зможуть взяти участь в приватизації.

Другому на черзі буде Білгород-Дністровський порт, потім – Скадовськ.

“Ми розуміємо, як це зробити операційно. У планах – протягом четвертого кварталу 2021 року та першого кварталу 2022 року реалізувати на приватизаційних аукціонах всі три порти”, – сказав Єлейко.

При цьому він зазначив, що ФДМ фіксує інтерес до портів з боку потенційних інвесторів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають