9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

Трасу Київ — Харків до кінця року відремонтують в межах Полтавської області

У 2020 році заплановано оновити всю автодорогу М-03 Київ — Харків — Довжанський в межах Полтавської області.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Загальна протяжність автодороги в межах Полтавської області становить 285 км.

На балансі Служби автомобільних доріг в Полтавській області знаходяться 265 км. Ще 4 км дороги (336 + 653-км340 + 693), які проходять через місто Полтава, знаходяться на балансі міської ради — через питання з ремонтом цієї ділянки проєкт повного оновлення М-03 був на час заморожений.

“Ділянка маршруту Київ — Харків, який проходить через Полтаву, довгі роки залишався каменем спотикання. Цього року вдалося залучити фінансування для ремонту проблемної ділянки”, – повідомив глава “Укравтодору” Олександр Кубрак.

Відзначається, що на даному етапі на автодорозі М-03 проводяться роботи по реконструкції, поточного середнього і капітального ремонту, зокрема, тривають роботи по реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проєкту “Покращення автомобільних доріг та безпеки руху”; триває будівництво першої черги обходу міста Полтава і реалізація проєкту капітального ремонту та реконструкції автомобільної дороги М-03 Київ — Харків — Довжанський на ділянці Полтава — Харків довжиною приблизно 66 км.

Крім того, у 2020 році планується завершити роботи на обході міста Лубни з веденням в експлуатацію 13 км автодороги I категорії та 266 погонних метрів мосту через річку Сула і шляхопроводу через залізницю.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають