9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

Трамвайний парк Дніпра поповнять вагони з Німеччини

У першій половині наступного року трамвайний парк Дніпра поповниться 20 вживаними трамваями з німецького Лейпцига. Їх придбають за лізинговим договором з одним з українських банків.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на traffic.od.ua.

Керівник Департаменту транспорту і транспортної інфраструктури Ігор Маковцев анонсував покупку 20 вживаних трамваїв з Німеччини в першій половині 2019 року. У бюджеті Дніпра вже передбачено виділення 10 млн грн на проведення авансового платежу банку, підписання лізингового договору з «Укргазбанком» очікується з дня на день.

«На даний момент ми маємо 10 мільйонів гривень в бюджеті й дозвіл міської ради на придбання близько 20 вживаних трамвайних машин з Європи. Днями ми повинні узгодити фінальну версію підписання лізингового договору з «Укргазбанком». Сподіваюся, що машини після цього досить швидко приїдуть в Дніпро», – розповів Ігор Маковцев під час брифінгу в Дніпровському міській раді.

За його словами 20 трамвайних вагонів з Німеччини обійдуться Дніпру в суму близько 32 млн грн.

Плани щодо придбання вживаних трамвайних вагонів «Tatra T4D-M» з Лейпцига в Дніпрі озвучили ще цього літа. Це вагони, випущені заводом «ЧКД-Прага» в 1980-х роках, які пройшли глибоку модернізацію в середині 1990-х років з установкою тиристорно-імпульсної системи управління тяговим електроприводом.

За словами Ігоря Маковцева трамваї будуть поставлятися в Дніпро окремими партіями. Для того, щоб трамваї змогли працювати в Дніпрі їм переобладнують візки – ширина колії в Лейпцигу становить 1435 мм, а в Дніпрі – 1520 мм. Переобладнання візків займе якийсь час, тому дніпряни побачать «нові-старі» трамваї на лінії не раніше другої половини 2019 року.

Останні новини:

Зараз читають