9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 25 Лютого, 2021

Трамвайні підсумки 2019 року

 • Представляємо вам матеріал AllTransUA про підсумки оновлення трамвайних вагонів у містах України у 2019 році.

  На жаль, динаміка трамвайних поставок у 2019 році суттєво знизилася з двох причин:
  1) Київ припинив масові закупівлі нових вагонів
  2) Ринок вживаних вагонів Tatra наразі майже вичерпався

  Найбільшу кількість трамвайних вагонів – 20 одиниць отримало м. Дніпро, це були вживані вагони Tatra T4 з німецького Ляйпцига. Крім цього, 6 вагонів Т3А з Риги отримав Конотоп.
  Цікаво, що 4 отриманих Одесою вживаних вагони з Риги надійшли без візків і використовуються в якості запчастин для робочих одеських трамваїв даної моделі.

  Що ж стосується нових вагонів, то майже уся нова техніка цього року була представлена новими кузовами T3UA, які надійшли в Запоріжжя та Одесу. В Одесі, окрім T3UA, також зібрали один трисекційний вагон K3R-N (Одіссей-Макс).

  Нагадаємо, що у Києві Дарницьке депо продовжує отримувати трамваї KT3UA “Кобра” для роботи на трамвайних маршрутах до житлового масиву Троєщина.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Києві створено Експертно-консультаційний центр з розвитку громад та територій

  На географічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка створено Експертно-консультаційний центр з розвитку громад та територій....

  Ефіопія відкрила ринок столових яєць для України

  Компетентні органи України та Ефіопії погодили сертифікат здоров'я на експорт столових яєць, що дозволить українським виробникам експортувати цю продукцію до Ефіопії. 

  Латвія передала українській армії партію санітарних авто

  Літак Повітряних сил ЗСУ доставив у аеропорт Бориспіль партію спеціальних медичних автомобілів з Латвії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Європейський інвестиційний банк інвестує в ремонт та модернізацію шлюзів на Дніпрі

  Міністерство інфраструктури України приступає до підготовки фінансового договору з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) з питань ремонту та модернізації дніпровських шлюзів.

  Українські медики вперше у світі видалили пухлину ока методом електрозварювання

  Одеські медики з Інституту очних хвороб та тканинної терапії імені Філатова провели унікальну операцію з видалення великої пухлини ока методом електрозварювання. Цей...

  “Укравтодор” сертифікуватиме процес закупівель і переведе тендерну документацію в електронний формат

  "Укравтодор" у 2021 році планує сертифікувати процес закупівель в рамках співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) в частині протидії корупції.

  Анонсовано будівництво нового аеропорту на Донбасі

  У 2021 році планується знайти місце для будівництва і розпочати проєктування аеропорту, який забезпечив би цивільне авіасполучення Донецької та Луганської областей з...

  Новий український авіадвигун Д-436-148ФМ сертифікують за два роки

  За найближчі два роки в області авіадвигунобудування ДП "Івченко-Прогрес" планує сертифікувати двигун Д-436-148ФМ для літака Ан-178, а також для подальшого розвитку лінійки...

  Зараз читають

  Україна продемонструвала бронетранспортер БТР-4МВ1 на виставці в Дубаї

  “Укрспецекспорт” показав на міжнародній виставці озброєнь IDEX-2021 новітній український бронетранспортер БТР-4МВ1. Машина розміщена на стенді української делегації.

  Українські медики вперше у світі видалили пухлину ока методом електрозварювання

  Одеські медики з Інституту очних хвороб та тканинної терапії імені Філатова провели унікальну операцію з видалення великої...

  “Інтерпайп” будує цех з виробництва колісних пар для США та ЄС

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" має намір відповідно до раніше намічених планів ввести в експлуатацію новий додатковий цех...

  Шведські порти зацікавились проєктом з’єднання інтермодальним коридором Чорного і Балтійського моря

  Шведські порти Евле і Норрчепінг зацікавлені в тому, щоб стати кінцевою точкою маршруту, який з'єднає Чорне і...