9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Торік у Вінниці збудували та відремонтували 15 кілометрів доріг

У 2019 році в рамках території міста Вінниця було збудовано та капітально відремонтовано 15 кілометрів автодоріг.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Новини Вінниці.

Наймасштабніші роботи були по вулиці Лесі Українки. Там провели комплексний капремонт: оновили проїжджу частину, тротуари, влаштували велосмуги, освітлення, зупинки громадського транспорту, заміну інженерних мереж. А також понизили бордюри на в’їздах в приватні домоволодіння та розширили дорогу на перехресті Салтикова Щедріна – Лесі Українки. 

blank

До того ж, з нуля збудували дорогу по вулиці Свидницького, що у Старому місті. Там заасфальтували майже 3 тисячі квадратних метрів покриття, облаштували тротуари та велосипедну доріжку. 

“Тривали роботи й по ремонту вулиці Черняховського. Це магістральна вулиця Сабарова. Перед асфальтуванням тут проклали мережу водопроводу. Потім оновили в комплексі більш ніж півтора кілометра дороги, враховуючи заміну мережі зовнішнього освітлення та будівництво тротуарів. Дорожнє полотно оновили на ділянці вулиці Пирогова, побудували нове розворотне кільце на перетині вулиць Пирогова, Сабарівське та Гніванське шосе. Сьогодні ця вулиця відремонтована повністю”, – розповів заступник директора департаменту комунального господарства та благоустрою Юрій Семенюк.

Торік оновили дороги на наступних вулицях:

  • ділянку дороги та тротуару по вулиці Данила Нечая,
  • по вулиці Гагаріна у Десні,
  • завершили реконструкцію вулиці Замостянської.

Як додають у міськраді, також у 2019 році майже 5 кілометрів доріг побудували коштом співфінансування в приватному секторі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають