9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Вересня, 2021

Торік АМПУ виконала днопоглиблювальні роботи в обсязі 5 мільйонів кубометрів

 • У 2020 році ДП “Адміністрація морських портів України” власним флотом та на умовах аутсорсингу виконала днопоглиблювальні – капітальні та експлуатаційні роботи у внутрішніх акваторіях 5 портів, 5 підхідних каналів і на судноплавних річкових внутрішніх водних шляхах, на річці Прип’ять і двох водосховищах річки Дніпро загальним обсягом 4,9 млн куб. м.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Обсяг експлуатаційних днопоглиблювальних робіт, виконаних власними силами АМПУ у 2020 році склав 2,2 млн куб. м, що на 80% більше аналогічного періоду минулого року – у 2019 році обсяг експлуатаційних днопоглиблювальних робіт склав 1,2 млн куб. м.

  “У липні 2020 року розпочався пілотний для АМПУ проєкт: оголошені відкриті торги та розпочато новий підхід до виконання днопоглиблювальних робіт і ремонтного черпання – фрахтування суден в умовах тайм-чартеру з можливістю використання зафрахтованих суден на будь-яких об’єктах АМПУ і ділянках річкових внутрішніх водних шляхів. Ухвалення такого рішення, в умовах певного дефіциту власних потужностей, направлено на зниження собівартості розробки 1 куб. м ґрунту”, – зазначив керівник підприємства Олександр Голодницький.

  Також повідомляється, що протягом року виконано капітальне днопоглиблення в порту Чорноморськ в загальному обсязі близько 420 тис. куб. м.

  “В рамках капітального днопоглиблення, яке здійснювалося власними силами АМПУ – філією “Дельта-Лоцман”, в порту Чорноморськ проведені, на підставі ліцензії на будівництво, роботи з реконструкції операційної акваторії уздовж кордону лінії причалів №№14-17, розташованих в акваторії 1 го басейну Сухого лиману, а також тривають днопоглиблювальні роботи з реконструкції акваторії 1-го ковша Сухого лиману зі збільшенням глибини до 15 м (в межах 5-ї черги будівництва)”, – додав Голодницький.

  Відзначається, що проєкти реалізуються в рамках Меморандуму та договору між АМПУ і портовими операторами, що інвестують в розвиток власних перевантажувальних потужностей в порту Чорноморськ.

  Обсяг експлуатаційного днопоглиблення внутрішніх акваторій і підхідних каналів портів Маріуполь і Бердянськ у 2020 році склав 2,5 млн куб. м.

  Днопоглиблення виконувалося як силами власного днопоглиблювального обладнання, так і на умовах аутсорсингу за договорами, які були укладені у 2019 році. Це дозволило відновити глибини для забезпечення стійкої роботи українських портів на Азовському морі, в яких у 2018-2019 роках діяла зменшена прохідна осадка.

  Днопоглиблення на підхідних каналах, зокрема, морському підхідному каналі Дунай-Чорне море, Бузько-Дніпровсько-Лиманському і Херсонському морських каналах, проведено власним флотом АМПУ, філією “Дельта-Лоцман” і направлено на підтримку оголошених глибин для забезпечення безпеки судноплавства і стійкої роботи терміналів зазначених регіонів.

  Також повідомляється, що АМПУ продовжує виконувати ремонтне черпання в межах суднового ходу на Кременчуцькому і Кам’янському водосховищах на річці Дніпро з метою забезпечення гарантованих габаритів на рівні 3,65 м.

  Роботи виконуються філією “Днопоглиблювальний флот” АМПУ.

  У 2020 році обсяг ремонтного черпання на річкових внутрішніх водних шляхах склав 482,7 тис. куб. м: на річці Дніпро – 352,7 тис. куб. м, на річці Прип’ять – 130 тис. куб. м.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Харківський авіазавод виплатив зарплату за серпень шляхом реалізації єгипетського контракту

  На Харківському державному авіаційному виробничому підприємстві виплатили зарплату за серпень 2021 та намагаються розв'язати проблему стажу працівників.

  На Дніпрі почали тестувати шлюзування караванів з двох барж та буксира (фото)

  З ініціативи ДП "Укрводшлях" з 17 вересня 2021 року починаються тестові шлюзування караванів баржо-буксирних складів (2 баржі та 1 буксир) на шлюзах...

  Україна за підтримки США має намір побудувати завод з виробництва ядерного палива та п’ять блоків АЕС

  Презентований в США проєкт розвитку атомної енергетики на $9,6 мільярда включає будівництво двох енергоблоків Хмельницької атомної електростанції (АЕС) і малих модульних реакторів,...

  Перші ракетні катери для українського флоту побудують у Шотландії

  Ракетні катери Fast Inshore Attack Craft (FIAC) для України почнуть будувати на суднобудівному заводі Babcock Rosyth у Шотландії.Про...

  Приватизацією заводу “Більшовик” зацікавились великі забудовники

  Аукціон із продажу АТ «Перший київський машинобудівний завод» призначено на кінець жовтня.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Главком.

  Нідерландська компанія відкрила на Львівщині новий завод з виробництва кормових добавок

  У п'ятницю, 17 вересня, нідерландська компанія De Heus разом з українським партнером Федором Шопським відкрила в селі Хильчиці Львівської області новий завод...

  У Київській області відкрили новозбудовану Академію спорту

  У Бучі Київської області відкрилася сучасна Академія спорту, споруджена за програмою «Велике будівництво». Про це повідомляє пресслужба Київської обласної...

  Компанія Onur перемогла у тендері на будівництво аеродрому в Дніпрі

  Новим підрядником будівництва аеродрому в аеропорту Дніпра обрана компанія Onur.Про це свідчить інформація в системі публічних торгів Prozorro,...

  Зараз читають

  Компанія Onur перемогла у тендері на будівництво аеродрому в Дніпрі

  Новим підрядником будівництва аеродрому в аеропорту Дніпра обрана компанія Onur.Про це свідчить інформація...

  ДАХК “Артем” готує випробування дрона-камікадзе “Мисливець”

  Державна акціонерна холдингова компанія "Артем" завершує етап розробки комплексу дистанційно-керованих літальних апаратів "Мисливець". На черзі – перехід...

  Перші ракетні катери для українського флоту побудують у Шотландії

  Ракетні катери Fast Inshore Attack Craft (FIAC) для України почнуть будувати на суднобудівному заводі Babcock Rosyth у...

  Перший корвет типу Ada приймуть до складу ВМС України у 2024 році

  Військово-морські сили України зарахують до складу новий корвет класу Ada вже у 2024 році.