9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 11 Травня, 2021

Торік АМПУ виконала днопоглиблювальні роботи в обсязі 5 мільйонів кубометрів

 • У 2020 році ДП “Адміністрація морських портів України” власним флотом та на умовах аутсорсингу виконала днопоглиблювальні – капітальні та експлуатаційні роботи у внутрішніх акваторіях 5 портів, 5 підхідних каналів і на судноплавних річкових внутрішніх водних шляхах, на річці Прип’ять і двох водосховищах річки Дніпро загальним обсягом 4,9 млн куб. м.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Обсяг експлуатаційних днопоглиблювальних робіт, виконаних власними силами АМПУ у 2020 році склав 2,2 млн куб. м, що на 80% більше аналогічного періоду минулого року – у 2019 році обсяг експлуатаційних днопоглиблювальних робіт склав 1,2 млн куб. м.

  “У липні 2020 року розпочався пілотний для АМПУ проєкт: оголошені відкриті торги та розпочато новий підхід до виконання днопоглиблювальних робіт і ремонтного черпання – фрахтування суден в умовах тайм-чартеру з можливістю використання зафрахтованих суден на будь-яких об’єктах АМПУ і ділянках річкових внутрішніх водних шляхів. Ухвалення такого рішення, в умовах певного дефіциту власних потужностей, направлено на зниження собівартості розробки 1 куб. м ґрунту”, – зазначив керівник підприємства Олександр Голодницький.

  Також повідомляється, що протягом року виконано капітальне днопоглиблення в порту Чорноморськ в загальному обсязі близько 420 тис. куб. м.

  “В рамках капітального днопоглиблення, яке здійснювалося власними силами АМПУ – філією “Дельта-Лоцман”, в порту Чорноморськ проведені, на підставі ліцензії на будівництво, роботи з реконструкції операційної акваторії уздовж кордону лінії причалів №№14-17, розташованих в акваторії 1 го басейну Сухого лиману, а також тривають днопоглиблювальні роботи з реконструкції акваторії 1-го ковша Сухого лиману зі збільшенням глибини до 15 м (в межах 5-ї черги будівництва)”, – додав Голодницький.

  Відзначається, що проєкти реалізуються в рамках Меморандуму та договору між АМПУ і портовими операторами, що інвестують в розвиток власних перевантажувальних потужностей в порту Чорноморськ.

  Обсяг експлуатаційного днопоглиблення внутрішніх акваторій і підхідних каналів портів Маріуполь і Бердянськ у 2020 році склав 2,5 млн куб. м.

  Днопоглиблення виконувалося як силами власного днопоглиблювального обладнання, так і на умовах аутсорсингу за договорами, які були укладені у 2019 році. Це дозволило відновити глибини для забезпечення стійкої роботи українських портів на Азовському морі, в яких у 2018-2019 роках діяла зменшена прохідна осадка.

  Днопоглиблення на підхідних каналах, зокрема, морському підхідному каналі Дунай-Чорне море, Бузько-Дніпровсько-Лиманському і Херсонському морських каналах, проведено власним флотом АМПУ, філією “Дельта-Лоцман” і направлено на підтримку оголошених глибин для забезпечення безпеки судноплавства і стійкої роботи терміналів зазначених регіонів.

  Також повідомляється, що АМПУ продовжує виконувати ремонтне черпання в межах суднового ходу на Кременчуцькому і Кам’янському водосховищах на річці Дніпро з метою забезпечення гарантованих габаритів на рівні 3,65 м.

  Роботи виконуються філією “Днопоглиблювальний флот” АМПУ.

  У 2020 році обсяг ремонтного черпання на річкових внутрішніх водних шляхах склав 482,7 тис. куб. м: на річці Дніпро – 352,7 тис. куб. м, на річці Прип’ять – 130 тис. куб. м.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  КБ «ЛУЧ» працює над розробкою зенітно-ракетного комплексу корабельного базування

  Державне київське КБ «ЛУЧ» здійснює науково-технічне супроводження ДКР «Корал» з розробки зенітного ракетного комплексу корабельного базування.

  «Антонов» пропонує відновити проєкт військово-транспортного літака Ан-70

  Підняти в небо літак Ан-70 – унікальну у своєму класі машину, що має значний внутрішній та експортний потенціал, закликав в.о. генерального директора...

  У Києві планують масштабну реконструкцію станції метро “Нивки”

  У Києві на станції метро "Нивки" планують провести масштабну реконструкцію за програмою доступності. Ремонтувати її будуть за прикладом станції "Святошин".

  “Авіалінії Антонова” перевезли партію гірничодобувного обладнання з Туреччини до країн Африки

  Авіакомпанія "Авіалінії Антонова" на літаках Ан-124 перевезла чотирнадцять одиниць гірничодобувного обладнання загальною вагою 216 тонн двома рейсами зі Стамбула (Туреччина) в Уаґадуґу...

  На трасі Н-11 Дніпро-Миколаїв встановлюють огорожі типу “Нью-Джерсі” (фото)

  На Миколаївщині, на трасі Н-11 Дніпро-Миколаїв встановлюють бетонне парапетне огородження типу "Нью-Джерсі" висотою 90 сантиметрів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  В запорізькому аеропорту встановили систему безконтактного скринінгу температури пасажирів

  У Міжнародному аеропорту Запоріжжя встановили інтелектуальну відеосистему безконтактного температурного скринінгу і визначення наявності або відсутності масок на обличчях пасажирів.

  Збройні сили випробували вітчизняні імітатори повітряної цілі Flying Target-1 (відео)

  Уперше у Збройних Силах України здійснено успішне випробування імітатора низьколітаючої повітряної цілі Flying Target-1.Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням...

  Порт “Південний” з початку року обробив майже п’ять мільйонів тонн вантажів

  З початку 2021 року перевалка госстівідора морський торговельний порт "Південний" склала 4,695 мільйона тонн вантажів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Зараз читають

  Wizz Air відкриває чотири нові маршрути зі Львова

  Угорський лоукостер Wizz Air оголосив про запуск рейсів за чотирма напрямками з аеропорту Львів - у Меммінген...

  “Авіалінії Антонова” перевезли партію гірничодобувного обладнання з Туреччини до країн Африки

  Авіакомпанія "Авіалінії Антонова" на літаках Ан-124 перевезла чотирнадцять одиниць гірничодобувного обладнання загальною вагою 216 тонн двома рейсами...

  Нацгвардія отримала третій гелікоптер Airbus Н225

  6 травня до столиці прибув третій вертоліт Airbus Н225, який поставлений Національній гвардії України в рамках розвитку...

  У Черкасах скоро відкриють новий завод з виробництва електрокабельного обладнання для: Audi, Mercedes-Benz, Fiat, Škoda Auto

  Вже скоро в місті відкриється завод технологічної компанії "Aptiv Service" - одного із найпотужніших світових виробників сервісів та...