9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Термінал Ніка-Тера хоче увійти в межі порту Ольвія для підвищення ефективності роботи

ТОВ “Морський спеціалізований порт Ніка-Тера” подало заявку на включення кордонів території компанії в межі території спеціалізованого морського порту Ольвія.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“ТОВ “МСП Ніка-Тера” і портовий оператор ТОВ “Ліквід Карго Термінал”, який здійснює свою діяльність на території морського термінала “Ніка-Тера”, прийняли рішення, що повинні входити в межі території та до Ради спеціалізованого морського порту “Ольвія”, оскільки, відповідно до закону “Про морські порти України”, кордони морських терміналів підлягають включенню до кордону території найближчого морського порту, в нашому випадку – порту “Ольвія”. Даний крок дозволить нам спільно з підприємствами морегосподарського комплексу Корабельного району ефективніше вирішувати нагальні питання і покращувати соціальний клімат для жителів міста”, – заявив гендиректор терміналу Ніка-Тера Алім Агакішиєв.

Уточнюється, що на сьогодні термінал Ніка-Тера не входить в межі території будь-якого морського порту.

Нагадаємо, за підсумками роботи у січні-липні 2021 року термінал Ніка-Тера, що входить в Group DF, перевалив 3,5 млн тонн вантажів і обробив 227 суден.

У розвиток терміналу інвестовано понад 1,5 млрд грн. В рамках реалізації програми по збільшенню пропускної здатності, побудований новий ваговий комплекс, збільшено кількість причалів до 8 довжиною 1900 м, доведений до 10 одиниць парк локомотивів, збільшена протяжність власних залізничних шляхів до 23 км, закуплена необхідна техніка для перевантаження вантажів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають