9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Термінали аеропорту “Бориспіль” може з’єднати безпілотний електробус

Для того, щоб з’єднати термінали D і F аеропорту Бориспіль може бути запущений електробус з автопілотом. Це повинно стати однією з “родзинок” головної повітряної гавані країни.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Про це, розповів 19 листопада міністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі телеканалу “Прямий”.

“З весни 2019 рік заробить термінал F аеропорту Бориспіль, вони його розконсервовують. І те, що ми хочемо ще зробити (з Павлом Рябікина вже проговорили) – запустити або електробус між терміналом F і терміналом D, або, взагалі, подумати про самокеровані автомобілі, щоб у аеропорту була якась своя родзинка”, – повідомив Володимир Омелян.

Але він уточнив, що це поки дуже сміливі плани.

“Вони більш реальні, ніж Hyperloop, але все ще сміливі”, – пожартував міністр.

Омелян додав, що з’єднати термінали автономним поїздом буде набагато дорожче, ніж таким же автобусом. І теоретично, цей варіант з’єднання терміналів можна було б спробувати реалізувати.

“Електробус, точно – так. Чи буде він самокерованим – ще під питанням”, – додав чиновник.

Ведучий у студії уточнив у міністра, чи не буде продовжена до термінала F гілка залізничного експреса, яка зараз підведена до термінала D, на що Володимир Омелян відповів:

“Є така опція, але тоді навантаження повинне бути набагато більшим. Зараз побачимо, як запрацює лінія “Центральний пасажирський вокзал – термінал D”, наскільки він буде користуватися попитом… Проблема в тому, що до терміналу F потрібно будувати підземний прохід, він повинен йти вже під землею в силу різних особливостей мережі інфраструктури. І це набагато дорожче”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають