9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 17 Червня, 2021

“Татра-Юг” запропонувала Києву поставку 20 низькопідлогових 27-метрових трамваїв

 • 4 лютого відбулося розкриття пропозицій потенційних постачальників по тендеру на постачання в Київ низькопідлогових багатосекційних трамваїв довжиною не менше 26 метрів.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Тендер був оголошений 6 вересня 2019 року. По ньому закупівля нових трамваїв для “Київпастрансу” передбачена шляхом кредитних коштів Європейського інвестиційного банку (ЄІБ).

  Очікувана ціна закупівлі 24,893 млн євро. Передбачалася закупівля зчленованих трамваїв довжиною 30-34 м з 100% низькою підлогою, місткістю 300 пасажирів (± 10%). Крім трамваїв постачальник повинен надати супутні товари та послуги, включаючи постачання комплекту обов’язкових запасних частин і витратних матеріалів, технічної документації, введення в експлуатацію і гарантійну діяльність.

  За наявною інформацією, до участі в торгах було допущено три учасники: консорціум “Белкоммунмаш” і “БКМ-Україна”, консорціум Завод “Електронмаш” та “Електронтранс”, а також “Татра-Юг”.

  Перший учасник запропонував постачання 10 одиниць техніки за 23,669 млн євро, другий – 14 трамваїв за 24,887 млн євро, третій – 20 одиниць за 24,580 млн євро. Всі ціни без ПДВ. Тепер пропозиції потенційних постачальників будуть розглядатися тендерним комітетом.

  Нагадаємо, що концепт свого першого повністю низькопідлогового трамвая моделі К-1Т206 “Татра-Юг” представила восени 2018 року. Повідомлялося, що цей трамвай пройде сертифікацію в ЄС. На даний момент новий вагон вже знаходиться на стадії виробництва, його довжина становитиме 27 м.

  У жовтні 2019 року депутати Київради проголосували за оновлення трамвайного парку столиці за допомогою закупівлі 40 нових трамвайних вагонів. На це планується в цілому залучити близько 70 млн євро кредитних коштів ЄІБ.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні працюють над створенням уламково-фугасного снаряда для артилерійських систем «Гіацинт»

  Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» працює над кінетичним уламково-фугасним снарядом КОФС-152 до 152-мм артилерійських систем «Гіацинт».

  У Києві показали українську універсальну станцію постановки перешкод «Прометей-МФ5»

  На міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека – 2021» презентували станцію перешкод універсальну «Прометей-МФ5».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  “Інтерпайп” переміг у тендері на постачання “Укрзалізниці” понад чотирьох тисяч залізничних коліс

  Компанія "Інтерпайп НТЗ" стала переможцем тендеру в системі Prozorro на постачання АТ "Укрзалізниця" 4,4 тисячі одиниць суцільновальцьованих коліс.

  «Укрспецекспорт» підписав перший контракт на ремонт пакистанського літака Іл-78 в рамках виставки «Зброя та безпека»

  Державна компанія «Укрспецекспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром», в рамках роботи XVII Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2021» підписала...

  КБ «ЛУЧ» представило широкому загалу модернізований самохідний ПТРК «Штурм-С» (фото)

  Під час міжнародної зброярської виставки «Зброя та безпека», яка проходить у Києві на базі Міжнародного виставкового центру, КБ «ЛУЧ» представило модернізований самохідний...

  Державна компанія «Артем» представила у Києві дрон-камікадзе «Мисливець»

  Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» окрім боєприпасів до ствольної артилерії та авіації працює над дроном-камікадзе «Мисливець». Він був представлений на виставці «Зброя...

  Науковці Інституту молекулярної біології і генетики провели масштабне дослідження мікроорганізмів Київського метрополітену

  Науковці Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України провели масштабне дослідження мікроорганізмів столичного метрополітену.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Суднобудівний завод «Нібулон» упродовж 2022 року збудує всі п’ять катерів для Морської охорони України

  Суднобудівний-судноремонтний завод компанії «Нібулон» згідно з планом упродовж 2022 року збудує всі п’ять катерів для Морської охорони Державної прикордонної служби України.

  Зараз читають

  У параді до Дня Незалежності України візьмуть участь літаки країн-партнерів

  У параді з нагоди 30-ї річниці відновлення Незалежності України візьмуть участь літаки країн-партнерів.Передає Національний...

  Тривають практичні випробування нового кулемета КТ-12,7 для БМ «Оплот» (відео)

  Протягом двох останніх тижнів тривають практичні випробування оновленого великокаліберного кулемета КТ-12,7 для БМ «Оплот».

  Як «Електронмаш» виготовляє нові трамваї для Львова (фото)

  На заводі «Електронмаш» розпочали виробництво десяти трамваїв для Львова. Вони будуть більш екологічними та матимуть кращий дизайн.

  КБ «ЛУЧ» представить на виставці «Зброя та безпека» ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  КБ «ЛУЧ», яке входить до складу ДК "Укроборонпром" презентує на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» керовану...