9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

“Татра-Юг” запропонувала Києву поставку 20 низькопідлогових 27-метрових трамваїв

4 лютого відбулося розкриття пропозицій потенційних постачальників по тендеру на постачання в Київ низькопідлогових багатосекційних трамваїв довжиною не менше 26 метрів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Тендер був оголошений 6 вересня 2019 року. По ньому закупівля нових трамваїв для “Київпастрансу” передбачена шляхом кредитних коштів Європейського інвестиційного банку (ЄІБ).

Очікувана ціна закупівлі 24,893 млн євро. Передбачалася закупівля зчленованих трамваїв довжиною 30-34 м з 100% низькою підлогою, місткістю 300 пасажирів (± 10%). Крім трамваїв постачальник повинен надати супутні товари та послуги, включаючи постачання комплекту обов’язкових запасних частин і витратних матеріалів, технічної документації, введення в експлуатацію і гарантійну діяльність.

За наявною інформацією, до участі в торгах було допущено три учасники: консорціум “Белкоммунмаш” і “БКМ-Україна”, консорціум Завод “Електронмаш” та “Електронтранс”, а також “Татра-Юг”.

Перший учасник запропонував постачання 10 одиниць техніки за 23,669 млн євро, другий – 14 трамваїв за 24,887 млн євро, третій – 20 одиниць за 24,580 млн євро. Всі ціни без ПДВ. Тепер пропозиції потенційних постачальників будуть розглядатися тендерним комітетом.

Нагадаємо, що концепт свого першого повністю низькопідлогового трамвая моделі К-1Т206 “Татра-Юг” представила восени 2018 року. Повідомлялося, що цей трамвай пройде сертифікацію в ЄС. На даний момент новий вагон вже знаходиться на стадії виробництва, його довжина становитиме 27 м.

У жовтні 2019 року депутати Київради проголосували за оновлення трамвайного парку столиці за допомогою закупівлі 40 нових трамвайних вагонів. На це планується в цілому залучити близько 70 млн євро кредитних коштів ЄІБ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають