9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Січня, 2021

“Татра-Юг” запропонувала Києву поставку 20 низькопідлогових 27-метрових трамваїв

 • 4 лютого відбулося розкриття пропозицій потенційних постачальників по тендеру на постачання в Київ низькопідлогових багатосекційних трамваїв довжиною не менше 26 метрів.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Тендер був оголошений 6 вересня 2019 року. По ньому закупівля нових трамваїв для “Київпастрансу” передбачена шляхом кредитних коштів Європейського інвестиційного банку (ЄІБ).

  Очікувана ціна закупівлі 24,893 млн євро. Передбачалася закупівля зчленованих трамваїв довжиною 30-34 м з 100% низькою підлогою, місткістю 300 пасажирів (± 10%). Крім трамваїв постачальник повинен надати супутні товари та послуги, включаючи постачання комплекту обов’язкових запасних частин і витратних матеріалів, технічної документації, введення в експлуатацію і гарантійну діяльність.

  За наявною інформацією, до участі в торгах було допущено три учасники: консорціум “Белкоммунмаш” і “БКМ-Україна”, консорціум Завод “Електронмаш” та “Електронтранс”, а також “Татра-Юг”.

  Перший учасник запропонував постачання 10 одиниць техніки за 23,669 млн євро, другий – 14 трамваїв за 24,887 млн євро, третій – 20 одиниць за 24,580 млн євро. Всі ціни без ПДВ. Тепер пропозиції потенційних постачальників будуть розглядатися тендерним комітетом.

  Нагадаємо, що концепт свого першого повністю низькопідлогового трамвая моделі К-1Т206 “Татра-Юг” представила восени 2018 року. Повідомлялося, що цей трамвай пройде сертифікацію в ЄС. На даний момент новий вагон вже знаходиться на стадії виробництва, його довжина становитиме 27 м.

  У жовтні 2019 року депутати Київради проголосували за оновлення трамвайного парку столиці за допомогою закупівлі 40 нових трамвайних вагонів. На це планується в цілому залучити близько 70 млн євро кредитних коштів ЄІБ.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні готують проєкт наукового парку для інноваційного підприємництва та комерціалізації розробок

  Науковий парк «Академ.Сіті» створить середовище для інноваційного підприємництва та комерціалізації наукових розробок.Про цю...

  Флот “Нібулону” торік збільшив перевезення вантажів на 9%

  Флот компанії "Нібулон", одного з найбільших агроекспортерів України, в період навігації 2020 року перевіз рекордні 4,14 мільйона тонн вантажів, перевищивши показник 2019...

  “Укрспецекспорт” імпортував 250 турецьких полімерних пістолетів SAR 9

  Держкомпанія «Укрспецекспорт» наприкінці 2020 року поставила в Україну 250 турецьких полімерних пістолетів Sarsilmaz SAR 9 калібру 9х19 мм загальною вартістю 104 680...

  В рамках реалізації проєкту Kyiv City Express запустять комфортабельну електричку до Бучі

  Найближчим часом за напрямком Київ — Коцюбинське — Ірпінь — Буча, в рамках проєкту Kyiv City Express, запустять додаткову комфортабельну електричку.

  Завод “Маяк” почав процедуру поставлення на озброєння боєприпасу для ударних дронів

  Спеціалісти ПАТ "Завод "Маяк", що входить до складу ДК "Укроборонпром", спільно з колегами з ГС А2724 "Аеророзвідка" почали процедуру постановки на озброєння...

  Компанія «Талан» розробила нову модель зимових берців

  Нова модель зимових армійських черевиків після попередніх і військових випробувань буде запропонована Збройним Силам України на зміну нинішній зимової моделі.

  На реконструкцію аеропорту в Одесі виділили 703 мільйони гривень

  У 2021 році продовжиться реалізація проєкту з реконструкції аеродромного комплексу в Міжнародному аеропорту «Одеса».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  «Аеротехніка» розробила модернізацію зенітно-ракетного комплексу «Куб»

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» представила свою модернізацію ЗРК «Куб» («Квадрат») до версії 2K12M1-2Д «Квадрат-2Д».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  Завод «Океан» відремонтує великий гідрографічний катер «А. Лисенко»

  Суднобудівний завод «Океан» прийняв на ремонт великий гідрографічний катер «А. Лисенко».Передає Національний...

  ФК “Карпати” розпочали будівництво нової тренувальної бази

  Футбольний клуб Карпати, який наразі виступає у Другій лізі, розпочав будівництво нової клубної бази.

  Завод «Маяк» представив мультикаліберну платформу «КалашНаш»

  Українське підприємство Завод «Маяк», що входить до складу концерну «Укроборонпром» представило мультикаліберну платформу «КалашНаш».

  Чергова партія гелікоптерів H125 готується до відправлення українським прикордонникам

  Для Державної прикордонної служби України готується для відправлення чергова партія гелікоптерів Airbus Н125.Передає Національний...