9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Сумська ОВА вже отримує перші 250 млн гривень для ліквідації наслідків бойових дій

Сумська ОВА вже отримує перші 250 млн гривень від уряду для ліквідації наслідків бойових дій.

Про це розповів Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов розповів під час робочої поїздки до Сумської області, передає Національний Промисловий Портал.

«Сумська ОВА вже отримує від Уряду перші 250 млн грн для ліквідації наслідків бойових дій, тож завданням для керівництва області є якнайшвидше проведення відповідних робіт», — зазначив Міністр.

Чернишов разом з головою Сумської обласної військової адміністрації Дмитром Живицьким та Сумським міським головою Олександром Лисенком оглянули найбільш пошкоджені житлові райони міста Суми.

Наразі на розмінованих територіях області тривають розбирання пошкоджених будівель, прибирання територій, ремонт пошкодженої критичної інфраструктури. Комунальні підприємства та працівники Головного управління ДСНС у Сумській області працюють цілодобово.

Загалом в області повністю зруйновано або пошкоджено понад 976 об’єктів. У тому числі 638 житлових будинків, 24 заклади освіти, 23 об’єкти життєзабезпечення, 18 закладів охорони здоров’я.

Також, в рамках поїздки Міністр відвідав Охтирку. Місто зазнало значних ракетних та бомбових ударів. Охтирська ТЕЦ, єдиний місцевий постачальник теплової енергії, була зруйнована.

«Об’єкт потребує повного відновлення до початку опалювального сезону 2022/2023. З головою Сумської ОВА, міським головою Павлом Кузьменко та директором ТЕЦ Григорієм Юрко визначили етапність відновлення роботи підприємства», — зазначив Олексій Чернишов та додав, що чекає від керівництва міста пропозиції щодо нової схеми теплопостачання міста та проєкту відбудови ТЕЦ.

Останні новини:

Зараз читають