9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Студенти Національного Аерокосмічного університету отримали свідоцтва приватних пілотів

Студенти-пілоти Національного Аерокосмічного університету отримали свідоцтва приватних пілотів, вперше пройшовши практичну підготовку на власних літаках НАУ.

Як повідомила пресслужба НАУ, підготовка проходила під керівництвом інструкторів і викладачів університету. Підготовка проходила на аеродромі «Козелець» із залученням фахівців організації FTO ТОВ «ПНС АК».

Всі студенти-пілоти пройшли запланований курс підготовки на літаку К-10 Свіфт випуску 2019 року зі позитивними результатами та отримали свідоцтва приватного пілота.

Практична підготовка тривала в середньому 2,5 місяця. Загальний наліт кожного пілота склав не менше 40 годин, в тому числі самостійно не менше 10 годин. Студенти виконували самостійні польоти по запланованим видами вправ, від польотів по колу до маршрутних польотів. Для додаткової оцінки якості підготовки інспекторами Державіаслужби з деякими студентами були повторно виконані льотні перевірки, також з позитивними результатами.

Студенти НАУ отримали пілотські свідоцтва

У 2020 році планується практика першого курсу на чотирьох літаках типу Tecnam P2002JF і одному літаку типу К-10 Свіфт, придбаних університетом в рамках реалізації державного інвестиційного проєкту «Міжнародний центр підготовки пілотів». Набутий досвід дозволить провести практичну підготовку не менш успішно і з відмінними результатами.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають