9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Лютого, 2023

Столичний кінотеатр Київ отримав нового орендатора який платитиме у 45 разів більше ніж попередній

Мережа «Сінема Центр» виграла конкурс на оренду комунального кінотеатру «Київ», запропонувавши орендну плату у 2 млн 119 тисяч 253 грн на місяць (без податку на додану вартість).

Таке рішення ухвалила конкурсна комісія Київської міської державної адміністрації.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Громадське.

Аукціон у КМДА стартував з суми 569 тисяч 253 грн. Збільшувати її можна було на 50 тисяч за один крок.

Крім переможців у конкурсі також брали участь ТОВ «Планета Кіно», ПРАТ «Мультіплекс-Холдинг», ГО «Фонд «Молодість» та ТОВ «Сантіні Ф’южн».

Засновниками мережі Cinema City є колишні співвласники телеканалу «1+1» Олександр Роднянський і Борис Фуксман. Мережа має 3 кінотеатри у Києві, Одесі та Тернополі.

Новий власник кінотеатру заявив, що вони планують відкрити в приміщенні кінотеатру 4 додаткові зали. Нині там діє 3 зали.

У КМДА наголосили, що умови конкурсу прописані так, щоб зберегти «фестивальний та артхаусний профіль» кінотеатру. Зокрема, не менше 30% репертуару має припадати на український кінематограф. Крім того, орендар має співпрацювати з кінофестивалями та забезпечити вільний доступ до зал глядачів інвалідністю.

Раніше київська влада повідомляла, що попередня компанія-орендар Культурний центр «Кінотеатр «Київ» платила за приміщення 47 тисяч на місяць. На новий конкурс компанія не подавала документів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають