9.5 C
Alba Iulia
Середа, 17 Серпня, 2022

Старий термінал Львівського аеропорту відновив роботу та прийняв перший рейс (фото)

Сьогодні, 24 червня, старий термінал (Термінал «1») ДП Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького прийняв перший за багато років регулярний рейс.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу аеропорту.

Переліт здійснила українська авіакомпанія «Мотор Січ» за маршрутом Київ-Львів. Сьогодні літаком Ан-24 прибуло 32 пасажири та 1 інфант.

Відтепер термінал «1» аеропорту буде приймати це сполучення щодня, крім неділі. Виліт з Києва у робочі дні о 9.55, а у суботу – об 11.00. Приліт до Львова об 11.15 та 12.00, відповідно. Зазначимо, що тут цей рейс буде обслуговуватися лише на приліт. 

Окрім цього старий термінал зараз використовується для обслуговування спеціальних та ВІП-рейсів. Також буде залучений для чартерних перевезень, робота з якими розпочнеться через два-три тижні.

«Ще раз дякуємо авіакомпанії «Мотор Січ» за співпрацю та будемо робити все, щоби команді літака та пасажирам було комфортно у будівлі колишнього аеровокзалу, який поступово оживає та готовий служити людям», – зазначила генеральний директор ДП Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького Тетяна Романовська.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають