9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Січня, 2023

Стартували роботи з ремонту Ізмаїльського аеропорту

Міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко прокоментував хід робіт і перспективи, що відкриваються для міста за наявності міжнародного аеропорту.

“Сьогодні Ізмаїл тісно працює з європейськими партнерами, з партнерами всередині нашої держави над реалізацією повномасштабного і великого туристичного продукту. Для цього у нас є ряд складових – будівництво нової дороги М-15, реконструйований і зданий в експлуатацію морвокзал, виграний проєкт транскордонного співробітництва. Але немає ще однієї складової, не менш важливої — Ізмаїльського аеропорту”, – зазначив А. Абрамченко.

Роботи планується завершити протягом року.

“Ми сподіваємося, що реалізувавши проєкт “Ізмаїльський аеропорт” ми зможемо забезпечити ділову активність і ділову логістику для реалізації більш масштабного туристичного продукту. У цьому зацікавлені й наші партнери, і в першу чергу місто Ізмаїл, тому даний проєкт і його реалізація є важливою для міста Ізмаїла”, – сказав мер.

Голова Одеської облради Анатолій Урбанський додав: “Як тільки ми виведемо даний об’єкт на робочий рівень, наші європейські партнери готові почати з нами переговори. Ми говоримо про лоукост-авіаперевізників. Будемо прагнути до того, що б ціна перельоту була не більше 100 євро, основні напрями розглядаються – Ізмаїл-Стамбул, і, попередньо, або Ізмаїл-Будапешт, або Ізмаїл — Італія”.

Раніше заступник голови Одеської обласної ради Юрій Дімчогло заявляв, що у 2019 році з обласного бюджету на ремонт Ізмаїльського аеропорту виділять 3-4 мільйони гривень.

Для відкриття аеропорту для малої авіації необхідно замінити аеронавігаційне обладнання та отримати відповідний сертифікат. Це буде перший етап, який обійдеться у 26 млн. грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають