9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

Станцію метро “Осокорки” у Києві прикрасить грандіозний мурал

У Києві на станції метро “Осокорки” реалізують художній проект під назвою More than Us.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інформатор.

Художники працюють вночі, щоб не заважати пасажирам.

“Мова йде про створення монументального настінного малюнка на станції. Концепція мурала складається з об’єднання восьми поглядів митців світового рівня, їх креативного бачення і думок на актуальні теми, які стосуються безпосередньо українського народу. Створення проекту починають Apollo Tores (Бразилія), який відомий своїми роботами в Сан-Паулу, Мілані, Римі, Гельсінкі і Нью-Йорку. Також працює над малюнком і Matthew Dawn, відомий своїми малюнками в усьому світі”, – пояснюють в метрополітені.

Відзначається, що мета проекту – об’єднання українського народу, підняття національного духу і патріотизму через призму художньої візуалізації міці України з елементами соціальних цінностей. Художники хочуть привернути увагу на проблему територіальної цілісності України і підвищення її іміджу в сфері сучасного мистецтва на світовій арені. Малюнок обіцяють повністю закінчити до 25 листопада, роботи ведуться за підтримки Мінінформполітікі і КМДА.

blank

На даний момент на малюнку вже видно обриси приватних будинків, а також музикантів, що грають на флейті, контрабасі, барабанах і піаніно. Також частина стелі станції вже пофарбована в блакитний колір.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають