9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Грудня, 2021

«Слобожанський експорт до ЄС» дозволив значно скоротити доставку продукції з Харківщини в ЄС

Пілотний проект «Слобожанський експорт до ЄС», ініційований головою ХОДА Юлією Світличною, дозволив скоротити строки доставки продукції наших підприємств до кордонів європейських країн з 15 до 2 діб, повідомляє Харківська ОДА

У 2017 році експорт товарів та послуг харківських підприємств до країн ЄС збільшився на 17,2% та склав 307,7 млн дол. США. У тому числі експорт товарів склав 234,6 млн дол. (збільшився на 17,7%), експорт послуг – 73,1 млн. дол. (збільшився 15,7%).

«Ми твердо налаштовані на закріплення і розвиток цих результатів. Уже в січні-лютому поточного року показник експортних поставок товарів до країн ЄС склав 45,8 млн доларів США та збільшився на майже 40 % у порівнянні з аналогічним періодом минулого року», – розповів перший заступник голови ХОДА Марк Беккер.

Він відзначив, що обласна влада постійно співпрацює з підприємствами регіону, які вже експортують товари до ЄС або збираються налагодити таку роботу, з метою сприяти вирішенню проблемних питань, які виникають. Одним з ключових серед таких питань тривалий час було логістичне, а саме – тривалість проходження вантажів до кордону з європейськими країнами. Вона складала від 10 до 15 діб, що іноді призводило до порушення умов контрактів з європейськими партнерами.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають