9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

SkyUp спільно з АТО Aviation Group починає підготовку власних пілотів

Компанія АТО Aviation Group в партнерстві з авіакомпанією SkyUp Airlines представила студентську програму.

Студентська програма для пілотів від авіакомпанії SkyUp націлена на підготовку кандидатів для подальшого проходження співбесіди з метою працевлаштування на посаду другого пілота літака Боїнг 737. Передає Крила.

Підготовку пілотів до рівня CPL (A), IR (A), MEP (L) з зданими іспитами ATPL (A) проводить ATO Авіаційна Група. Перед зарахуванням на навчання кандидат повинен відповідати мінімальним вимогам, і пройти відбір.

Термін навчання – 24 місяці. Початок підготовки першої групи планується на вересень 2020 року.

Фінансування програми до отримання рейтингу про тип Boeing 737 відбувається за гроші кандидата. У разі успішного проходження співбесіди для працевлаштування авіакомпанія SkyUp фінансує до 50% витрат, пов’язаних з отриманням рейтингу типу Boeing 737 з подальшим вирахуванням цієї суми з заробітної плати пілота після працевлаштування.

Під час всієї програми співробітники SkyUp спілкуватимуться з кандидатами і пильно стежити за їх прогресом. З першого дня навчання студенти будуть брати активну участь в житті авіакомпанії.

Мінімальні вимоги для кандидата:

  • Приймаються заяви кандидатів у віці від 18 років.
  • Кожен кандидат повинен пройти медичний огляд і отримати авіаційний медичний сертифікат першого класу.
  • На сьогодні приймаються анкети громадян України та іноземців, які мають дозвіл на проживання в Україні.
  • При відборі кандидатів належить пройти ряд тестів для визначення професійної придатності у сфері уваги, пам’яті та інших когнітивних навичок.
  • Для зарахування на підготовку потрібно повну загальну середню освіту. Особливий акцент при відборі буде робитися на знаннях англійської мови, фізики та математики.
  • Для працевлаштування кандидат повинен мати вищу авіаційну освіту. Хлопці резиденти України — повинні завершити військову кафедру, або отримати еквівалентні документи про військову службу. На момент заповнення анкети для участі в програмі ці документи можуть бути відсутніми.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають