9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 7 Серпня, 2022

Скільки коштує ремонт і будівництво кілометра дороги

Міністр інфраструктури Володимир Омелян назвав вартість проведення капітального ремонту та будівництва автомобільних доріг країни в минулому році.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на abcNews.

За його словами, вартість середнього ремонту становить від 10 до 20 млн гривень за один кілометр, а капітальне будівництво з нуля дороги першої категорії – 1,5-2 млн євро.

“Це – найдешевша ціна в Європі, найближче за цінами до нас Болгарія, вона будує автобани від 3 млн євро”, – повідомив міністр.

Він також зазначив, що в даний час на вітчизняному ринку працюють близько 40 компаній, які можуть будувати дороги будь-якої складності.

“Ми стежимо за тим, щоб ринок розвивався, і якщо у 2014 році у нас було півтори компанії, які здатні хоч щось зробити якісно, ​​то зараз маємо близько 40 компаній, з яких дійсно топ-10 готові робити дороги будь-якої складності”, – підкреслив глава транспортного відомства.

У листопаді 2016 року Верховна Рада прийняла закон про створення дорожнього державного фонду для фінансування ремонту та будівництва автомобільних доріг країни, який почав працювати в Україні з 2018 року.

Згідно з прогнозами Міністерства фінансів, надходження коштів в Дорожній фонд передбачаються у 2019 році на рівні 51 млрд гривень, у 2020-2022 роках – близько 70 млрд гривень щорічно.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають