9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Сім ПрАТ «Укрзалізниці» перерахують половину прибутків до держбюджету

Правління АТ «Укрзалізниця» заслухало звіти приватних акціонерних товариств, що входять у сферу управління УЗ, за результатами їх фінансово-господарської діяльності у 2020 році та вирішили питання про виплату ними дивідендів до державного бюджету.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Сьогодні на засіданні правління ми заслухали та затвердили звіти річних загальних зборів наших приватних акціонерних товариств. Всі вони торік завершили роботу прибутково. Правлінням «Укрзалізниці» прийнято рішення 50 відсотків чистого прибутку цих компаній направить на виплату дивідендів”, – заявив керівник АТ УЗ Іван Юрик.

У сферу управління УЗ входять 7 приватних акціонерних товариств: “Львівський локомотиворемонтний завод”, “Запорізький електровозоремонтний завод”, “Дніпропетровський тепловозоремонтний завод”, “Коростенський завод залізобетонних шпал”, “Київський електровагоноремонтний завод”, “Гніванський завод спецзалізобетону” і “Київський електротехнічний завод “Транссигнал”.

Нагадаємо, що у квітні АТ “Укрзалізниця” оприлюднила консолідований фінансовий звіт за 2020 рік, згідно з яким за Підсумком минулого року АТ УЗ отримало 11 900 000 000 грн чистого збитку.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають