9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Швидкісний потяг на магнітній подушці з’єднає шість міст України з усім світом

blank
Фотографію взято з сайту http://uc.od.ua/

Компанія Hyperloop One представила карту маршрутів високошвидкісного пасажирського сполучення, на якій представлені шість українських міст, в тому числі і Одеса.

Нещодавно компанія Hyperloop One провела глобальний конкурс, який буде займатися подальшим розвитком пневмопоезда на магнітній подушці. Повідомляє Южный курьер транспорт.

Метою Hyperloop є з’єднання міст в окремих регіонах, а потім їх об’єднання в єдину мережу. Поточний план компанії передбачає будівництво трьох напрямків протягом п’яти років. Hyperloop обьеденить міста в окремих регіонах, а потім в єдину мережу.

Ідея Hyperloop нагадує карту світового метро створену Марком Овенденом в 2003 році. На цій карті також є українські міста: Київ, Дніпро, Харків, Донецьк, Кривий Ріг та Одеса. Через столицю проходять відразу три гілки. Планується, що Hyperloop буде розвивати швидкості до 1200 км / год. Тому, якщо подібний проект реалізують, то доїхати з Києва до Одеси або Дніпро можна буде за 23 хвилини, відзначає видання.

Харків, Донецьк та Одеса знаходять на одній лінії, яка з російської Санкт-Петербурга через Туреччину, Грецію, Італію, Північну Африку, Іспанію, Португалію робить коло через Південну Америку і закінчуватися до на північному заході США в Сіетлі.

Hyperloop був задуманий як розташований на опорах надземний трубопровід, всередині якого зі швидкістю від 480 до 1 220 км / год (в залежності від ландшафту) з інтервалом в 30 секунд в одному напрямку переміщаються одиночні транспортні капсули довжиною 25-30 м. Передбачено два варіанти системи : пасажирський і пасажиро-вантажний (щось на зразок порома, дає можливість пасажирам переміщатися разом з їх легковими автомобілями).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають