9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

Швидкісне залізничне сполучення з аеропортом Бориспіль буде реалізовано до кінця 2018 року

Уряд України має намір реалізувати проект швидкісного залізничного сполучення з міжнародним аеропортом Бориспіль не пізніше грудня 2018 року.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

“Маємо реальне технічне рішення, яке здатні реалізувати вже до кінця року. Дістатися до аеропорту або в Київ можна буде за 35 хвилин. Вартість квитка – 80-120 грн”, – повідомив прем’єр-міністр України, Володимир Гройсман в соцмережі Twitter.

При цьому прем’єр-міністр уточнив, що будівництво залізничної гілки між столицею та аеропортом має розпочатися не пізніше 1 червня і бути завершено в грудні поточного року.

blank

“Сьогодні уряд і особисто Володимир Гройсман доручили ПАТ “Укрзалізниця” найважливіше завдання – до кінця року ми повинні побудувати лінію швидкого залізничного сполучення з аеропортом Бориспіль. Терміни стислі, але реальні – будівництво повинні почати не пізніше 1 червня, завершити – в грудні 2018 року” , – підтвердив пізніше в. о. глави УЗ Євген Кравцов у себе в Facebook.

За даними, які наводить Кравцов, необхідний для реалізації проекту обсяг інвестицій становить до 800 млн грн. З них капітальні інвестиції складуть 720 млн грн. Сюди входить будівництво шляхопроводу (450 млн грн), будівництво колій, платформи, реконструкція контактної мережі та інше (100 млн грн), будівництво боксу депо (70 млн грн), технічне оновлення рейкових автобусів (100 млн грн).

blank

За допомогою електричок в аеропорт Бориспіль панується розвантажити київські дороги (приблизно на 1 тис. авто і 30 автобусів у день).

blank

АвторЦТС

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають