9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

Швейцарія виділила 14 млн франків на відновлення залізничної інфраструктури України

Уряд Швейцарської Конфедерації ухвалив рішення про виділення 14 мільйонів швейцарських франків на відновлення залізничної інфраструктури України.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури.

Ці кошти призначаються для фінансування та постачання рейкових скріплень для відновлення залізничної інфраструктури і безперебійного функціонування залізничного транспорту.

Відповідна грантова угода сьогодні була підписана Віцепрем’єр-міністром з відновлення України — Міністром розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександром Кубраковим та Надзвичайним та Повноважним Послом Швейцарії в Україні Клодом Вільдом. 

«З перших днів повномасштабного вторгнення і майже щодня залізниця зазнає терористичних атак з боку російської федерації. Попри це, компанія продовжує виконувати свої найважливіші функції – забезпечувати евакуацію та перевезення пасажирів, транспортування гуманітарних вантажів і вантажів, необхідних для обороноздатності країни. Співпраця Укрзалізниці зі Швейцарською Конфедерацією дозволить профінансувати товари, роботи та послуги, необхідні для посилення майже 300 км залізничної мережі в Україні.  Це важливий внесок у підтримку стабільності мережі доріг та відновлення України. Вдячний Уряду Швейцарської Конфедерації та Послу Клоду Вільду і впевнений, що реалізація цього проєкту стане першим успішним етапом нашої співпраці в цьому напрямку», – прокоментував Олександр Кубраков.

Постачання рейкових скріплень повинно відбутися у 2023 році. Роботи заплановано виконати на ключових магістралях.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають